My 1.DSLR (Canon 1000D vs. ?) 14k vč. DPH

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod BinLadin (novy) 8. 9. 2008 08:24

mě spíš přijde že by se vyplatilo vzít D80 ta by měla uvedením D90 zlevnit... nákup novinky je většinou nevýhodný
BinLadin (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 8. 9. 2008 09:00

Já vím že Dé osmdesátka zlevnila ale tu nechci, právě proto že je na trhu dé devadesátka tak proč bych si měl kupovat zastaralý foťák ? Je prý dobrý, to žádná ale prostě novinka je novinka :P To by ta D-80 musela stát tak desítku a to určitě nestojí (myslím i s objektivem).
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZbynekN 8. 9. 2008 16:46

Vždyť stejně chceš to nejlepší a nejnovější. Přitom by ti stačila ta D80 nebo ta 1000D uplně bohatě.
ZbynekN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BinLadin (novy) 8. 9. 2008 17:46

druhá strana mince je že v dnešní době bývají novinky "zabugované" (Nikon si to asi hlídá, ale kdo ví)... flashovat firmware by se mi zrovna u foťáku nechtělo ... i když to určitě není nic těžkého :-)
BinLadin (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Čerbák 8. 9. 2008 20:37

To bývá problém spíše kompaktů. A když už se nějaký "bug" objeví, tak není problém nechat v servisu na počkání nahrát nový FW.
Jan Čerbák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PC 8. 9. 2008 21:01

No,asi nakonec skončím u té Canon 450D, Nikon je přece jen dost drahý a když si ho koupím později nic se nestane, D80 byla v nabídce dva roky... Nechce se mi nakonec zadlužovat kvůli foťáku na to moje cvakání...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudi86 9. 9. 2008 07:50

taky bych chtěl cvakat s EOS 450D nebo D90 O:-)
Not as seen on TV
so
Welcome to the playground
- - - - -
Nikon D90 & fisheye 8/3.5 + 10-20 HSM + 35/f1.8 + 85/f1.8 + 85/f3.5 micro + 70-300 VR
Sony Xperia U
Škoda Felicia Combi - Laurin & Klement
rudi86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků