Výběr "poloprofi" fotoaparátu do cca 35 000 Kč

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Fidko 20. 1. 2022 12:48

claudymaudy píše:Ahojky. Já měla v plánu koupit tento foťák od Sony. Líbí se mi i vzhledově, ale oplatí se, když jsem docela amatér? Ráda fotím přírodu a občas i někomu fotky na instagram atp. Je tedy lepší investovat do dražšího foťáku nebo jít prvně do levnějšího? Budu ráda i za doporučení foťáku, který je podle Vás fakt špička :) Předem děkuji.


Najskor musis vediet identifikovat co presne navyse cakas oproti tomu cim fotis teraz :) Tipujem, ze asi mobil.
Vacsina ludi odpovie vyssiu kvalitu fotky, ale to je dost siroky pojem ... chces tie fotky dalej upravovat ? Koncia vsetky na IG ? Potrebujes sirsi zaber, alebo naopak vacsi zoom ? Kolko si ochotna za to zaplatit ci uz teraz, alebo v buducnosti a kolko si ochotna pripadne nosit.

Dobry zaklad je nejaky kompakt s 1" snimacom a ked som riesil nieco podobne, v pomere cena/vykon mi najlepsie vysiel Lumix LX15 (bazar). Stal menej nez SONY RX100, ale vlastne som tam ziadny podstatny rozdiel nenasiel. Od toho sa mozes odrazit, pokial momentalne nemas uplne jasnu predstavu :-)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2022 20:27

claudymaudy píše:Ahojky. Já měla v plánu koupit tento foťák od Sony. Líbí se mi i vzhledově, ale oplatí se, když jsem docela amatér? Ráda fotím přírodu a občas i někomu fotky na instagram atp. Je tedy lepší investovat do dražšího foťáku nebo jít prvně do levnějšího? Budu ráda i za doporučení foťáku, který je podle Vás fakt špička :) Předem děkuji.


Fujifilm X A5 so setovým zoomom 15-45mm a k nemu doplniť napr. z bazaru tento https://www.prolaika.sk/e-shop/fujifilm ... 7962.xhtml Myslím, že by si si celkom dobre vystačila, aj keď na fotenie zvierat je asi potrebné investovať viac, ale toto by som vzal ako začínajúci.
anonymni

Odeslat příspěvekod wikxzen 25. 1. 2022 10:10

claudymaudy asi šlo o to dát sem odkaz, zkušeně zabalený do URL zkratky. Každá další návštěva e-shopu se počítá... A co kdyby náhodou to někdo i koupil, že? :-)
wikxzen
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků