Letní akce digilabů: Kde nejlevněji a nejlépe?

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod aCIDfire 17. 8. 2005 19:49

2Jirkaaa: Taky nikomu domaci tisk neberu,kazdy podle sveho gusta,slo o srovnani digilabu,vybrat co mozna nejlepsi z nabizejicich se.Pokad bych mel dost penez a casu nez ted si s fotkama hrat,tak bych o domacim labu taky zauvazoval.

-ad Prokresleni detailu-s tim se da souhlasit tak od formatu 13x18,..jinak samozrejme na tvym 8Mpix to bude vic znat.Na mym 3mpix je celkem jedno zda je to digilab ci domaci tisk,vysledek by nebyl asi o moc lepsi nez z digilabu.

-ad papir - jakej teda pouzivaz ten Epson papir (gramaz)?? Psal jsi,ze pouzivas Epson - 10x15 , 13x18 -->kdyz to do ty tiskarny das,trefi se ti tisk presne na rozmery toho papiru,reps.zda treba kus neni urizlej??
aCIDfire
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirkaaa 17. 8. 2005 20:22

aCIDfire: Ten Epson je Premium Glossy, gramáž 255, oba rozměry
byly a možná ještě jsou v akci, proto ta cena. S Pixmou si rozumí.
Z počátku jsem měl problémy s tím ořezem, at jsem dělal cokoliv,
při volbě Tisk s náhledem to na mě vybaflo, že obraz bude oříznut a vždycky něco zmizelo. Pak se to nějak umoudřilo (rád bych věděl čím) a to co zůstane po ořezu se vytiskne.
Jirkaaa

Odeslat příspěvekod aCIDfire 18. 8. 2005 16:36

To by me prave na tom asi nejvic vadilo,ta nejistota,zda se to neorizne vic nez bych chtel. A pak to tisknout nekolikrat znova nez se clovek trefi.
aCIDfire
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel S. 19. 8. 2005 19:09

Já osobně používám foto.droxi.cz, protože to pro ně dělá Fotostar a vždy jsem byl spokojený (včetně formátu 30x45). Pokud je cena zakázky vyšší jak 175 Kč. tak se neplatí žádný poplatek. Aktuální cena je 3Kč za 10x15 a je možné si pak fotky vyzvednout na dosti rozsáhlé síti poboček....
Pavel S.

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 8. 2005 17:49

Větší množství zadávám obvykle do Fotostaru. Pokud chci opravdu kvalitu, jdu ke Škodovi nebo naproti do FujiFotoexpresu.

Když potřebuju něco hodně rychle a není toho moc, tisknu si to doma sám. Vloni jsem koupil Epson PictureMate a s kvalitou jsem docela spokojen. Fotka 10x15 vyjde okolo 6-8 korun vč. papíru (podle toho jak levně se koupí spotřebák). Jedinou vadu u téhle tiskárny vidím, že jí tisk trvá poměrně dlouho - cca. 3 minuty na fotku - při použití small image enhancement (standardní režim moc dobré výsledky nedává)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Kolemjdoucí

Předchozí stránka