Jaký fotolab používáte?

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod vratu 7. 8. 2005 13:51

jak povolím ve firefoxu ty active x abych mohl jednoduše vkládat fotky ve sběrně fotostar? Mi to nefunguje a dávat tam fotky jednu po druhé se mi fakt nechce!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 8. 2005 14:13

FF podle me nepodporuje ActiveX (je to nebezpecny). Musis to tam dat pres IE :evil:
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vratu 7. 8. 2005 15:32

aha... no tak to je špatný... Děkuju, nějak to vymyslím ;) doufám, že mě fotostar nezklame!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 7. 8. 2005 17:10

vratu píše:aha... no tak to je špatný... Děkuju, nějak to vymyslím ;) doufám, že mě fotostar nezklame!e/quote]
S Foto Starem jsem spokojen.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vratu 7. 8. 2005 19:09

jj, chtěl jsem ho právě vyzkoušet, ale zarazila mě ta věc viz předtím... ale zkusím je ;) za zkoušku nic nedám :)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 8. 8. 2005 16:44

Pozivam vzdy ten nejblizsi :-D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachel 14. 8. 2005 00:41

Nejdřív sem používal FotoŠkoda, ale pak jsem kvůli dost vysoké ceně přešel na HappyFoto. První várka byla dobrá, ale na druhý byli fotky takový neostrý, nešlo pořádně vidět do obličeje. Objednal jsem si je, když měli zrovna nějakou akci 50%slevy, ale to snad neznamená, že sníží i kvalitu! Na dotaz, jestli u nich sleva znanená nižší kvalitu a jestli můžu fotky nějak reklamovat, mi ani neodpověděli. Takže HappyFoto nebrat, i když má nízké ceny.
Podle vašich rad zkusím ten FotoStar.
kachel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coolja 15. 8. 2005 09:32

Loni sem zkousel HappyFoto a naprosta spokojenost (fotky byly vsechny v poradku - cca 3 zakazky standartni foto lesk 15x10). Letos jsem zkousel fotostar pres atlas.cz a kvalita fotek je taky uplne v pohode (navic pri vic jak 50 fotkach se neplati zadnej dalsi poplatek) a maj more zberen, kde se daji vyzvednout.
Coolja

Odeslat příspěvekod mbing 15. 8. 2005 19:00

Domácí fotolab. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aCIDfire 15. 8. 2005 21:05

No nevim nevim,driv jsem si nechaval delat fotky u fotostaru,do ty doby nez me jeden profi fotograf na workshopu doporucil fotoskodu. Fotostar tu VSICHNI chvalite,neni spatnej,ale podivejte se na ty fotky pozorne a zeptejte se:"Nejsou ty barvicky nejaky moc zivy a neprirozeny?"Ze vam z toho vyleze odpoved ano je celkem jasna jako u jinych fotolabu. Rikam to proto,ze jsem vyzkousel na nekolika stejnych fotkach porovnat fotoskodu a fotostar,schvalne kde by to bylo poznat -pletovka, lan cervenejch a zlutejch kytek,trava,atd..u fotostaru mi prisly ty barvy neprirozene "syty" oproti skutecnosti,clovek si toho na prvni pohled nevsimne. For u fotoskody je v tom,ze na rozdil od ostatnich fotolabu pouziva chemickou metodu vyvolavani fotek na pristrojich Noritsu,takze max.kvalita je zarucena. Zkuste si tam par fotek udelat a budete prekvapeni vyslednou kvalitou a hlavne prirozenosti barev. Pokud vam zalezi na max.kvalite,tak jedine fotoskoda,sice je to trochu drazsi (10x15 pres net za 7Kc,kdyz to tam jen donesete tak o kacku vic),neplatite zadnej manipul.poplatek,muzete si treba nechat udelat jen jednu fotku,na poctu nezalezi. viz.fotoskoda.cz sekce eFoto.
aCIDfire

Odeslat příspěvekod Agent 16. 8. 2005 17:08

http://www.mojefotky.cz
Jsou vítězem Computeru 13-14, tak jsem to zkusil, ale fotky jsou docela výrazně zažloutlé, přestože snímky na zkoušku byly v pořádku. To mě dost zklamalo. Také mi přišly fotky docela malé. Myslel jsem, že mi je sami oříznou, ale místo toho mni přišly přibližně 10x13 cm.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 16. 8. 2005 18:46

Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 9. 2005 12:54

Kdyz budu cpat fotky do fotostaru pres webovy rozhrani, necha se tam porucit, ze nektery fotky chci vickrat, treba i 5x? Proste nektery 1x, nektery 2x, nektery i vickrat. A pokud to nejde pres web.rozhrani, je to mozne v tom jejich offline klientovi?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod romikus 24. 9. 2005 20:41

Da se to nastavit, ale az ve druhe casti objednavky. Nejdrive je tam potreba nahrat vsechny fotky a pak pred finalnim objednanim lze u kazde urcit pozadavek na pocet nebo zpracovani (bile okraje, mat ap.)
romikus

Odeslat příspěvekod Howard 25. 9. 2005 10:25

To je skvele. Jdu do fotostaru.

ps: To jsem se ptal ja, nechapu, proc sem nebyl prihlasen.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků