Jakou fotoknihu

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Honza2011 10. 1. 2016 17:51

Díky, jen jsem se díval na ceny a přijde mne že teď při slabé koruně to není žádná hitparáda a je to dražší než CEWE
Honza2011
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek71 10. 1. 2016 18:47

Ja mam knihu za 130 USD a dost to boli, to je fakt moc.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 13. 1. 2016 08:53

Nemate nekdo slevovy kupon na CEWE fotoknihu? Polovina lidi to musela s necim dostat od Jeziska. Davali to i k tlacence.
Radek71
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Petr Luňák 22. 8. 2016 19:51

Tak jsem opet testnul CEWE (nejvyssi moznou kvalitu papiru) a velka spokojenost. Pokud se nekdo bude chtit mrknout na mou sbirku makrofotek, tak je cela kniha v ramci virtualni prohlidky k dispozici zde:

https://www.cewe-community.com/cz/galer ... lip/page/1

Kdyz to porovnam s knihou od Saal Digital, tak ta je mene saturovana, CEWE ma sytejsi barvy (odpovida digi predloze), jinak kvalita papiru mi prijde +/- stejna, tj. vyborna:
Obrázek
Obrázek

A kdyz bude Radek mit zase zajem, tak mam slevovej kupon ;)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fotomagos11 6. 3. 2018 18:27

U mě to záleží podle ceny. Kdyby chtěl někdo porovnat ceny tak tady kliknout
https://www.nafoto.cz/l/srovnani-firem-pro-vytvoreni-fotoknihy/
fotomagos11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod landov 26. 9. 2022 12:26

Osviezim tuto temu. Chcem si dat urobit po velmi dlhej dobe fotoknihu. Skusenosti mam len s CEWE a SAAL DIGITAL...aj to bolo uz davno, takze privitam akukolvek radu, ktorym smerom sa vybrat. Ci si len porovnat ceny a vysledok co sa tyka kvality je +/- rovnaky ?
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Ferin 26. 9. 2022 12:42

Svýho času jsem jako "nejlepší" na základě recenzí apod. vyhodnotil Blurb a od té doby jedu na něm.
Fotky je samo třeba před exportem trochu adaptovat, ale to se dá udělat dávkou. Po vychytání tohoto vcelku spokojenost (naposledy při tisku fotky poněkud decentrovali, ale všechny knihy v rámci reklamace poslali znovu).
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar. 27. 9. 2022 06:09

Pro mne je otázka, pro koho je ta fotokniha určena a co v ní bude. Odpověď na tyto dvě otázky mne často vede k tomu, že nakonec žádná fotokniha není, protože rodiče naše dovolené nezajímají a události typu svatba byly u nás hluboko v minulosti. Takže jen pro nás a pak dávají smysl něčím výjimečné dovolené, těch ale také není moc. Dcera si dala dělat fotoknihu, když potřebovala ukázat portfolio do školy.

Blurb jsem nezkoušel, mám obecně dobrou s Foto Škoda a jinak bych volil ten Saal, pokud by to mělo být něco extra (garantují stálost fotek na 75 let).
pemar.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod houghs 27. 9. 2022 20:31

Ta dovolená až tak výjimečná být nemusí, může to být víkendový pobyt v Paříži. Fakt je, že takovou dovolenou by naše děti, které už vlastně nejsou děti, ohromeny nebyly a určitě by s námi nejeli. Cokoliv hmotného z toho našeho fotografování má cenu.

Tomu že by naše rodiče ty fotoknihy nezajímali moc nevěřím. Jak moje matka, tak i tchýně si je prochází s nadšením. Pravda, své svatební fotky jsem procházel možná tak 2x a video ze svatby ani jednou. A to už je 23 let.
houghs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ferin 28. 9. 2022 10:38

U nás myslím taky bych si na nedostatek zájmu nemohl stěžovat, mamka by byla nejradši, abych jí hned při návratu (resp. při první příležitosti) vysypal celý obsah karty (neprotříděné rawy). ;-)
Takže to jednoznačně brzdím já se svým (ultra)pomalým zpracováváním.

Svatební alba i video u nás dlouhou dobu opanovávaly žebříčky hitparád. :D
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Flor.cz 28. 9. 2022 12:12

A co teprv rozvodová videa, tam je těch emocí ještě víc :D

jinak asi nejpopulárnější české svatební video na YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=rW3P5AlcZD8

Co se týče fotoknih, tak nejlepší je to porovnat a vidět na živo. V prodejnách Fotolab mají k prohlédnutí ukázky CEWE fotoknih s různými druhy papírů a provedení. Co je škoda, nikde jsem neviděl formát fotoknihy 16:9, přitom je to dneska standard.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar. 28. 9. 2022 12:56

CEWE mi přijde jako solidní standard.

Ono asi záleží na věku, když jsme byli mladší a děti byly menší, zájem prarodičů byl větší, teď jim je 20 let a nikoho moc nezajímají.
pemar.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 28. 9. 2022 15:41

V CeWe jsem zkoušel mat a supermat. Ten supermat je luxusní papír, ale jak neodráží tolik světla, tak je potřeba na fotoknihu koukat při dostatečném osvětlení, např. u okna. Ideální by to bylo asi na nějaké světlé fotky popř. černobílá kontrastní fotografie by na tom nejspíš vypadala hodně dobře. Matný fotopapír je v tomto praktičtější a i cenově vychází příznivěji.
Přílohy
DSC02951-jako-inteligentní-objekt-1.jpg
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků