Jakou tiskarnu pro domaci tisk

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Janeiro 5. 9. 2014 08:46

Tak muj dosavadni pruzkum recenzi a zkusenosti uzivatelu dospel k tomu, ze vse ma sve pro i proti ( jak objevne!). Canon ma slusnou nabidku uz kolem 2.000 Kc. Z hlediska tisku fotek asi nejlepsi kvalita, jen se musi pocitat, ze tiskarna ma v sobe nastaven sebedestrukcni prikaz, takze par dni po ukonceni zaruky prestane fungovat. Clovek ji musi kupovat s tim, ze to je na 2 roky. Epson L ma asi nejlevnejsi tiskove naklady, ale je vyrazne drazsi a u levnejsich modelu jim vytykaji nevyrazne barvy a vynechavani radek. HP podle hodnoceni take nejsou extratrida a Brother ma malo recenzi.....
Janeiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 6. 9. 2014 06:35

Zvláštní, moje tiskárna Canon funguje už roky po záruce pořád tak jak má :))
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rousini 6. 9. 2014 09:12

Trestuhodná nedbalost páteční směny na lince kur*ítek.
rousini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janeiro 6. 9. 2014 19:14

Zajimave je, ze podle recenzi na ruznych E-shopech tiskarna zkolabuje po 2 letech a par mesicich nejen tomu, kdo tisknul kazdy den, ale po stejne dobe zkolabuje i tomu, kdo ji temer nepouzival....
Janeiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 6. 9. 2014 19:46

Důkaz nemám, ale někde jsem četl, že proti *****ítkům pomáhá vytahovat tiskárnu ze sítě. Moje levná Epsonka po 3 letech stále jede, zaklepat. Mnohem dražší tiskárna Xerox, kterou používáme v práci jako síťovou a je tedy stále připojená, se nám odporoučela skoro na den přesně po dvou letech. Pomohla výměna čipu, tiskárna je jinak jako nová navzdory tisícům stran měsíčně.
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 7. 9. 2014 10:05

Ta teorie ku..ítek mi přijde nelogická.
Osobně bych si už nekoupil produkt od značky, jejíž výrobek by se mi hned po dvou letech porouchal. Rozhodně bych dal přednost něčemu od konkurence.
feanoor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod VencaD 7. 9. 2014 10:26

nevím co je pravdy na teorii *****ítek, ale osobně jsem tento týden vyhazoval tiskárnu Canon MG5250 , byla dva měsíce po konci záruky. Odešla tisková hlava. Alespoň takto to psalo závadu. Tisknul jsem s ní velmi málo celkem tak do 1000 tisků.
Jinak mi příjde blbost aby něco odešlo pár dní po záruce, když výrobce nemůže vědět kdy se produkt prodá a kdy mu bude končit záruka, to by to musel někdo programovat na skladě při výdeji :-)
VencaD
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 7. 9. 2014 11:02

Chtěl bych mít vaši důvěru v dobrotu lidstva a světlé zítřky. Mám známé, kteří pracovali v nejmenované nadnárodní korporaci vyrábějící komponenty pro různá i elektronická zařízení. Optimalizaci součástek, aby stály co nejméně a po definovaném časovém úseku ztratily funkci, se tam věnuje velká pozornost.
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod E-Ryc 7. 9. 2014 20:16

VencaD píše:Jinak mi příjde blbost aby něco odešlo pár dní po záruce, když výrobce nemůže vědět kdy se produkt prodá a kdy mu bude končit záruka, to by to musel někdo programovat na skladě při výdeji :-)

Tak staci merit cas od prvniho zapnuti, ne (resp. prvniho zapnuti po kontrole ve fabrice)?
E-Ryc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod VencaD 7. 9. 2014 20:39

to by se pak muselo resetovat při připadném vrácení do 14-ti dnů, pak jsou tu předváděcí kusy apod... nepopírám, že to tak nemůže být, ale zdá se mi to nepravděpodobné. Nicméně to, že jsou komponenty stavěné na to aby vydržely pouze období záruky je bohužel asi velmi pravděpodobné...
VencaD
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blacksquare 8. 9. 2014 14:09

No, bydlet ve spojených státech, neváhám ani minutu.
http://www.bhphotovideo.com/c/product/8 ... nkjet.html

Běžně u nás stojí přes 11.000,- Kč

Netuší někdo, jak to dostat k nám? :D
blacksquare
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janeiro 8. 9. 2014 21:12

Co třeba takhle?
http://www.shipito.com
Janeiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blacksquare 8. 9. 2014 22:27

Nevím, když je tam ten mail-in rebate, s tím by mohl být problém.
To pochybuju, že bude celosvětový :)

Ale za ty prachy bych vzal alespoň 3 :-))
blacksquare
Návštěvník

Předchozí stránka