Poslední verze offline Photoshopu?

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod papun 21. 11. 2019 16:17

Jáká je prosím poslední verze Photoshopu, který byl ještě ,,offline". Respektive licence se nepředplácela.
papun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 21. 11. 2019 20:46

Photoshop CS6
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 21. 11. 2019 22:56

Ovšem i kdybyste někde CS6 koupil už jej legálně neaktivujete. Adobe tuším nabízí nějakou cestu pro aktivaci CS6 pro uživatele, kteří to v minulosti koupili, ale kdo ví, zda to ještě lze.
Každopádně Photoshop CC v plánu pro fotografy stojí 3700 Kč/rok. Pokud jej opravdu potřebujete, pak je to skoro zadarmo :)
Pokud je i tato částka moc, pak nepotřebujete Photoshop. Podívejte se na Affinity Photo za jednorázově 1300 Kč. V porovnání s CS6 je to mnohem! lepší SW.
Emil Pastelka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferin 9. 1. 2020 11:51

Emil Pastelka píše:Ovšem i kdybyste někde CS6 koupil už jej legálně neaktivujete. Adobe tuším nabízí nějakou cestu pro aktivaci CS6 pro uživatele, kteří to v minulosti koupili, ale kdo ví, zda to ještě lze.


To máš odkud? Zrovna jsem aktivoval CS6 v novým počítači a se žádným problémem jsem se nesetkal.
Vím, že se něco takovýho řešilo na dpreview, ale to byly spíš nějaký faux-pas na straně uživatelů.
Ferin
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Scuti 9. 1. 2020 22:51

Dobrý den, zdravím.
Spíše teoretický dotaz. Kde případnou CS6 koupit z nějakého spolehlivého zdroje???
Mám CS3, legální napůl, používal jsem ji dříve v práci, tak jsme se podělili...
Děkuji.
Scuti
Návštěvník

Odeslat příspěvekod n3pi 10. 1. 2020 06:52

No tak CS6tku již oficiálně dlouhou dobu nekoupíš. A hlavně by se ti nelíbila původní cena :-D.
Můžeš ji koupit na bazarech nebo ji můžou nabízet firmy co se živí prodejem “šedých” licencí z vyřazených počítačů.
Ale defakto budeš mít opět “legálně” jen napůl.
SW firmy se “brání” přeprodeji použitých starších licencí, viz. Microsoft. Sice proti tomu jejich “bránění” rozhodl EU soud v jejich neprospěch a Adobe produkty nejsou vázaný na HW počítače, ale jsou dosti často registrované na účet uživatelů.
Takže pokud předchozí majitel nesmazal ze svého účtu danou licenci, tak si ji nemůžeš registrovat pod svůj. Pokud smazal, tak Adobe uvidí, že se zaregistrovala i pod jiným účtem a tak mají info o přeprodeji.

Bohužel však nemám zkušenosti, jestli se proti tomu nějak brání nebo jestli je nový uživatel vystaven něčemu otravnému v podobě vyskakování oken o registraci apod.
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 10. 1. 2020 07:43

"Napůl legální", to je něco jako "napůl těhotná"? :D
lemming
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Scuti 10. 1. 2020 12:21

Dobrý den, zdravím a děkuji za odpověď.
Jo, to je něco jako "ukradnuté napůl"... :-)))
No, myslel jsem, jestli je nějaký "ověřený" spolehlivý zdroj z eBay.
Nebudu se pouštět do žádných dobrodružství. Musel jsem kvůli CS3 nechat na hlavním počítači Win7, Win 10 ho neuměl. Zkoušel jsem to, ale nešlo to. I ve fórech se tak vyjadřovali. Možná jako virtuální, či co, ale tak daleko jsem nešel.
Líbily se mi ve vyšších verzích CS docela slušné výsledky se snižováním hloubky ostrosti.
Ale pořídil jsem dvě světelná skla f1,8 a plánuji ještě jedno, tak HO mohu více řešit už při expozici.
Tak zaplaťpánbůh za CS3 a zaplacený ZPS 15.
Děkuji.
Scuti
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků