Lightroom Classic CC

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 14. 10. 2020 07:11

Diky za link, prave som objednal, tiez mi to islo iba cez postu. A mam otazku. Kedze aktualne mam este akciovu cenu za LR+PS, platim do 02/2021 9,98€ mesacne, viem si to uplatnit az potom, alebo je ten akciovy plan nejako casovo ohraniceny ?
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 15. 10. 2020 07:37

Myslim si, ze vyuzitie tej karticky s kodom nie je casovo ohranicene. Vyzeraju byt univerzalne a predavaju sa pocas celeho roka (aspon dizajn sa podla fotky nezmenil). V takej istej akcii som kupil predplatne aj koncom roka 2018 a karticka co mi prisla mala datum vyroby 7/2015.
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 10. 2020 05:21

Lightroom Classic 10 https://helpx.adobe.com/lightroom-class ... html?red=a
Je tam viac zmien - uplne prepracovany Split Toning (po novom Color Grading), vylepseny vykon pri pouziti GPU akceleracie, upravy v sposobe a moznostiach zoomovania, novsi typ katalogu,
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2020 05:38

Ty ho uz mas stiahnuty? Mne ho este neponuka.
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 10. 2020 06:06

Este som to nestahoval, potrebujem dokoncit jednu robotu bez toho, aby som riesil nejake problemy :D
Prave som pozrel, ze to zatial neponuka na stiahnutie ani mne.
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomashr 20. 10. 2020 06:37

Má vyjít právě dnes, ale nikdy se neví, podle jaké časové zóny atd. to berou. Ty přehledy novinek byly už pár dní předem, ale teprve dnes či zítra to přejde do reality...
Blog Fotozóna - https://blog.fotozona.cz
tomashr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 10. 2020 12:05

Prave mi prislo to predplatne na Adobe CC za 95€ na 1 rok.
Ide o uplne totoznu karticku ako aj pred 2 rokmi, aktivacia prebehla bez problemu, dalsia platba za Adobe mi bude strhnuta koncom roka 2021

LR CC.jpg
LR CC.jpg (22.28 ) Zobrazeno 885 krát
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2020 12:12

A ako si to prosim aktivoval ? Mne dosla karticka tiez dnes, ale bezi mi este aktualny plan za 9,98€/mesiac do 02/2021 a nikde nevidim moznost vlozit kod z karticky a aktivovat novy plan. Aktivoval si to cez chat support, ci ?
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 10. 2020 12:20

Na tej karticke je to nad kodom napisane, treba ist na http://creativecloud.com/redeem
Prihlasit sa, zadat kod a je to. Na email pride potvrdenie.
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2020 12:25

Aha, sorry ja nemecky neviem. Tak to asi necham este dobehnut aktualnu moju akciu za 9,98€ a od marca 2021 si uplatnim "karticku". Dufam, ze este bude platna :-)
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 10. 2020 12:36

Ani som si neuvedomil, ze je to Nemecky a nie Anglicky :D stane sa
Karticka ma rovnaky dizajn aj datum vyroby ako ta z roku 2018, takze asi bude platit dlho...

edit: update sa uz da stiahnut aj v SR
Naposledy upravil Ondrej Bobek dne 20. 10. 2020 14:54, celkově upraveno 1
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2020 14:53

Tak uz je to na stiahnutie.
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomashr 20. 10. 2020 14:56

Mimochodem docela velký update není dnes jen na Lightroom (Classic i cloud), ale i na Photoshop a Bridge... Plus update na ACR, ale to je o podpoře nových přístrojů, tam by vyloženě nové funkce být neměly.
Blog Fotozóna - https://blog.fotozona.cz
tomashr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2020 15:08

V PS je pridana funkcia "Sky replacement", tak som to vyskusal na automatiku :-)
Obrázek
Obrázek
landov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 22. 10. 2020 05:39

Celkovo tento upgrade na LR 10 po par dnoch hodnotim velmi pozitivne, nove funkcie Color grading a nove moznosti zoomu su velmi prijemne. Za seba musim konstatovat, ze uz doteraz velmi rychly pohyb v katalogu je este rychlejsi, takze naozaj parada. Cital som o problemoch so spomalenim na Macu, ja mam Win, takze toto sa ma netyka.
landov
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka