Kompatibilní s MacOs?

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod drinobecny 19. 11. 2016 08:08

Ahoj, uvažuji nad koupí pokročilého ultrazoom kompaktu a mám v hledáčku Panasonic FZ2000 a Sony RX10 III. Sony má software kompatibilní s Macem a jeho videa jdou zpracovávat v iMovie. O Panasonic softwaru PhotoFun jsem se nic nedozvěděl. Nevíte někdo, zda je také kompatibilní? Líbí se mi u Panasonicu poměr kvalita/cena, která je o nezanedbatelných 16000,- levnější než Sony. Ale abych si u Panasonicu pak nemusel kupovat LightRoom ... Mám MacOs Sierra. Díky moc za odpovědi
drinobecny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 19. 11. 2016 09:15

Z toho čo som zistil, tak Photo Fun na macOS neexistuje. Je tu možnosť rozchodiť to cez CrossOver ale toto som nikdy nekúšal - nepotreboval som to riešiť.
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drinobecny 19. 11. 2016 10:17

Ahoj, diky za odpoved. Takze je asi lepsi volba sony, ze? Tam je to i deklarovane, ze vse s applem funguje. Dival jsem se na adobe.com a nenasel jsem tam lightroom neomezeny pro mac a ani jeho cenu. Na pc jsem mel zoner ps a nemel jsem problem, ale to na mac neni. Jak byste se rozhodli vy? Laka me dotykove ovladani a zoom by mi stacil. Ovsem sony ma lepsi objektiv a je utesnena. Ale uz pekne draha. A navic u panasoniku nevim, jak mi sedne ovladani ...
drinobecny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drinobecny 21. 11. 2016 12:27

Tak uz mi napsali z Panasonicu a pry si na MacOS mohu stahnout silkypix pro Mac, takze v pohode ...
drinobecny
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků