Lightroom - workflow, rady, atd.

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod yorg 19. 5. 2019 08:38

Zajímavé ale je, že Sony a77 RAW byl 24MB a u Oly je 17MB, takže bych to spíše tipoval, že se to stane obráceně, při přechodu na větší RAW.

No, počítač už má odslouženo a i tak plánuji výměnu.

Díky.
yorg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirtap 5. 10. 2019 10:17

Potřeboval bych radu, když označím fotku "x" pro smazání, jak ji odznačím když jsem si to rozmyslel? Děkuji
Kirtap
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 5. 10. 2019 10:38

Kliknes mysou na vlajocku v lavom hornom rohu.
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yorg 5. 10. 2019 10:39

Zkus U
yorg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 5. 10. 2019 11:53

BTW, ked mam katalog napriklad umiestneny na C (ssd disk), tak sa pri pravidelnych zalohach zalohuje tiez na ten isty disk. Da sa nastavit, aby sa zalohoval katalog do ineho umiestnenia ?
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirtap 5. 10. 2019 14:53

Landov a Yorg - díky obojí funguje. Jsem ani nevěděl, že tam něco v levém rohu je, kromě čísla :-)
Kirtap
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 8. 10. 2019 16:13

Není 1. dubna ani okurková sezóna a snad ani novinářská kachna. ...na téma, jak snadno přijít o předplacený SW v dnešním turbulentním světě.
https://www.idnes.cz/technet/internet/v ... ternet_pka
Dolgor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 8. 10. 2019 16:20

No jo...LR6 mam stale odlozeny, pre vsetky pripady !
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 23. 10. 2019 12:19

Dotaz, zda se s tím taky někdo setkává?
LR Classic mě občas v knihovně na adresáři, bez mého vědomí, změní řazení souborů na Custom (popravdě ani nevím kde se to custom konfiguruje kdybych ho snad někdy chtěl). Běžně mám podle názvu souboru a už se mně podruhé stalo, že když jsem dělal panoramata, tak po jeho vytvoření všechny použité fotky i nové panorama z katalogu mizelo. Když jsem si toho konečně všiml, tak samozřejmě hledání, bylo to vyfocené dřív nebo později, nejsem v kolekci, nemám filtr, synchronizace adresáře, stane se to i u nového panoramatu. Takže na poctivé řazení souborů podle ... se podívám až za pár minut, poprvé jsem skoro přeinstalovával.
Je na to nějaká klávesová zkratka? Protože uznávám něco zmáčknou omylem můžu, ale vědomě na základní řazení nikdy nesahám. A mizení fotek mě vždycky dost rozhodí. :-)
Allydamm
Návštěvník

Předchozí stránka