ACD SEE je super

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Darkblue 24. 10. 2007 10:42

Stále nechápu, že každý chce Photoshop nebo Zoner.

Já mám Acd See 8 Pro a jsem s ním velmi spokojen.

Zkoušel jsem samozřejmě i výše zmíněné, ale podle mne jsou až příliš komplikované.

Jednoduchý, spolehlivý a kvalitní. :D :D :D

:( Škoda jen, že na panorama musím sáhnout jinam.
Darkblue
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 24. 10. 2007 11:18

ACD jsem pouzival kdysi davno.
MA uz:
krivky,urovne, odsumovaci nastroj, moznost pouzivat pluginu z photoshopu atd.... Nebo je to stale jen trochu lepsi prohlizec

Neni uz nahodou acd see 10?
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 24. 10. 2007 13:11

Já zas nechápu, že si někdo vystačí s editorem, který neumí ani takový základ, jako je práce s vrstvami.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janfran 24. 10. 2007 13:43

Fakt mi není jasný, proč se někdo tahá se zrcadlovkama. Dyť mjůčko do kapsy zvládne to samý, když stačí mně, určitě stačí i komukoli jinýmu....
janfran
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Darkblue 24. 10. 2007 14:05

I 8 už umí napravovat kácející se svislice, odstranit šum, red eye correction, zvýšení dynamického rozsahu, úprava expozice v několika rovinách.....
http://radekhulan.cz/item/top-software- ... to-manager
Tady ale není vidět přepnutí do editoru.
Darkblue
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maročan 24. 10. 2007 16:10

janfran píše:Fakt mi není jasný, proč se někdo tahá se zrcadlovkama. Dyť mjůčko do kapsy zvládne to samý, když stačí mně, určitě stačí i komukoli jinýmu....o/quote]

:mrgreen: Dobře jsi to vystihl...

ACD See jsem používal asi tak před 10 lety, než se z přehledného a rychlého prohlížeče stalo neurčité monstrum, které sice umí od každého něco, ale nic pořádně. Dnes jsem radši u Irfana a na Editaci mam PaintShop Pro, jelikož si PS nemůžu a asi ani nechci dovolit. :roll:
Foto: Nikon D3000 + Nikkor 35/f1.8 + Nikkor 18-70 DX; Canon G12
PC: HP 6550b + HP 6440b + Lenovo IdeaPad S10-3
Mobil: Nokia E52 black
Maročan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 24. 10. 2007 19:08

kromec píše:Neni uz nahodou acd see 10?


jj, je už 10-ka. V tomto programe vidím výhodu akurát v dobrej práci s exifom a IPTC informáciami.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 10. 2007 21:53

budu trosku mimo, ale mam takovou zkusenost, dost lidi je na ACDSEE zvyklych natolik, ze si bez toho nedokazou predstavit system a to ho pritom pouzivaji jen na prohlizeni!!! Jakmile nema obrazek ikonku Acdsee, tak je neco na tom divnyho.
Nemusim snad dodavat, ze ty lidi je maji nelegalni -
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jedovaty 1. 11. 2007 10:49

Musím se zastat ACD see,pro začátečníky je to výborný nástroj,pro základní i některé nadstandardní úpravy fotek,začátečník určitě napracuje s vrstvami a ani to nepotřebuje.Obrázkový systém je taky dobrý a vše je přehledné.
Jinak na obyčejné a rychlé kvalitní prohlížení s plynulým posunováním ve fullscreenu je stále vynikající a doposud nepřekonané ACD see ve verzi 3.X
jedovaty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 11. 2007 16:43

prohlizet fotky umi kdejake programy free, urganizovat taky... to neni zadna novinka a to za to nechteji od 1700 Kc a vys jako ACDSEE.
Platit dneska za prohlizec fotek je uz docela zbytecne.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Řepík 2. 11. 2007 06:49

janfran píše:Fakt mi není jasný, proč se někdo tahá se zrcadlovkama. Dyť mjůčko do kapsy zvládne to samý, když stačí mně, určitě stačí i komukoli jinýmu....o/quote]


díky, že jsi mě ráno takhle pobavil... :D
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sheep221 2. 11. 2007 09:11

ja musim rici ze ACDSee sa mi velmi libi, a opravdu se mi stava to co nekdo nademnou psal, ze kdyz jsem na nejakem jinem PC tak mi ty obrazky bez ACD pripadaj divne, ovsem ho mam instalovan od verze nejaky 2XX az doted, no jen musim priznat, ze v posledni dobe to je dost nestabilni program, treba ta ACDSee 8 byla fakt strasna, no uz u 9tky je to lepsi...mam treba zoner, nebo irfan ale ACD se mi libil nejvic... :wink: jo a to kolik stoji mne netrapi, stahl jsem si crack a mam pokoj...
Z Nokie se stalo to ceho sem se moc obaval, uz nema zadnou konkurenci! :D
Sheep221
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 3. 11. 2007 14:24

Sheep221 píše:kolik stoji mne netrapi, stahl jsem si crack a mam pokoj...

Tak tohle nechápu. Používáte software nelegálně a kromě faktu, že Vám to vůbec nevadí, jste na to snad ještě pyšný... To se mi snad zdá... :roll:
Nikon D80 + Tamron 17-50mm F2.8 XR Di II LD Asp.(IF) + Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM
drAcOniS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 3. 11. 2007 14:26

To je normální.V tomto státě. Jsem lump a jsem na to pyšný :lol: :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 3. 11. 2007 14:28

Petře, nejsmutnější na tom je, že máte svatou pravdu. Holt další typický Čech...
Nikon D80 + Tamron 17-50mm F2.8 XR Di II LD Asp.(IF) + Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM
drAcOniS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků