Odstranění červených očí

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Adis-j. 23. 8. 2007 17:50

Chtěla bych se zeptat jak úplně odstraním červené oči aby měli svoji skutečnou barvu bez použití nějakého grafického programu?


Mám fotoaparát Canon PowerShot A 460 na němž sem si zkoušla nastavit to tak aby se mi nedělali červené oči i přez to je tam mám a nejdou mi úplně odstranit...Skoušla jsem to přez Adobe Photoshop kterym docilim klidne puvodni barvy oci ale delat tohle dobarvovani s kazdou fotografii zabira celkem dost casu


Predem dekuji za odpovedi :wink:
Adis-j.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 23. 8. 2007 17:52

Zkus pouzit napr. Zoner ten ma na to jednoduchou funkci...
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adis-j. 23. 8. 2007 17:54

Mno nevím zkusím ho ale zatím mě to neodstranil žádný programm úplně tak nevím ale dík
Adis-j.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 23. 8. 2007 19:37

Ten Zoner je na odstranění červených očí velice dobrý a hlavně to odsejpá pěkně rychle :)
Nikon D80 + Tamron 17-50mm F2.8 XR Di II LD Asp.(IF) + Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM
drAcOniS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janfran 23. 8. 2007 19:39

Celkem dobře to zvládá XnView
janfran
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 23. 8. 2007 19:53

Automaticke fuknce jsou sice rychle, ale nekvalitni a nepsolehlive.Pokud chces kvalitu, nezbyva nic jineho nez ten photoshop.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 23. 8. 2007 20:06

FastStone Image Viewer to dokaze celkom dobre. Kupovat Photoshop na odstranovanie red eye, obzvlast ked sa s tym clovek nechce babrat, je kardinalna blbost. Alebo ked chces kvalitne auto, musis si kupt BMW a inej cesty niet?
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 23. 8. 2007 20:19

goodoldalex : nepredpokladam, ze by si nekdo kvuli tomuhle PS kupoval, predpoklad je ten, ze PS uz mam, ale chtel bych neco rychlejsiho, ze ano^_^
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 23. 8. 2007 21:31

Ehe ano, velmi som necital povodny post a vzhladom k svetlovlasemu avataru som nepredpokladal pokrocilu znalost Photoshopu. Sorry :D
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 23. 8. 2007 22:00

lol:))
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 8. 2007 22:04

Vy jste, ale zlí. :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 8. 2007 22:52

Vanitas vanitatum et omnia vanitas. :?
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adis-j. 25. 8. 2007 08:11

goodoldalex:

Děkuji za tu krásnou urážku ale tak není každá 14ti letá blondýnka tak blbá jak si možná myslíte náhodou PhotoShop a jeho funkce zvládám celkem dobře i když teď na to nebudu mít moc času kvůly škole proto sem chtěla vědět rychlejší způsob jak to odstranit .....Ale jinak díky za rady
Adis-j.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adis-j. 25. 8. 2007 08:22

A to že jste starší a i vzkušenější neznamená že musíte tutově tyhle grafické programy ovládat lépe než já...náhodou můj to je koníček hrát si s grafikou :)
Adis-j.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 25. 8. 2007 10:18

muj taky a preto viem aj odstranit cervene oci a nepitam sa tu a to osebe tvrdym ze photoshop neovladam prakticky vobec .....

Ved adobe photoshop tam ma 1 funkciu specialne na redukciu cervenych oci a ide to 1 kliknutim, a v pripade, ze hodnoty su nastavene na max, tak po cervenych ociach nieje ani stopa ...., co rychlesie sa da urobit ?
irmo
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků