Nový monitor - náhrada za Dell U2412M

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod papun 8. 10. 2021 19:51

no že bych o proti Dell zažil nějaký vyloženě wau efekt se říct nedá, ale dneska jsem byl dost vypruzený z toho ladění, takže užívat si ho začnu pořádně až v dalších dnech.

a svítíš u toho v místonosti?
papun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 8. 10. 2021 19:59

Ne, jen za monitorem mám malou lampičku svítící na zeď.
feanoor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drive18 8. 10. 2021 20:24

Chlapi, teraz dost hlupy dotaz, ale taktiez sa tomu nerozumiem. Takze na stranke pre ten ICC profil je vsetko iba pre Windows. Ako to funguje pre MacOS, kedy som chcel uvedeny monitor pripojit cez HDMI k MBA M1. MacOS nepotrebuje ICC profil? Alebo LR na Macu nepouziva ICC profil? Diky za vysvetlenie.

Este doplnim, ze by som ho mohol pripojit aj cez USB-C to DP, ale to nic nemeni na mojich otazkach.
drive18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 8. 10. 2021 21:32

Na Macu použijte příkaz Apple > Předvolby systému, klikněte na Monitory a potom na tlačítko Barva. V seznamu vlevo vyberte profil.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod papun 8. 10. 2021 21:43

Jo a tady v tomto nastavení to mám nějak řešit nebo něco?
Přílohy
správa barev.JPG
papun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papun 14. 10. 2021 20:17

No tak pár zkušeností po pár dnech s novým monitorem Eizo EV2456. První a zásadní věc, že mě míň bolí oči. No a jinak to zásadní - barvy. Jo je to o něco lepší, mám to tak nějak víc pod kontrolou. Takže to celé vlastně bylo ku prospěchu věci a jsem rád, že jsem se nechal ukecat na toto dražší Eizo.
papun
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků