Vytvoreni webove prezentace s vyhledavanim. Jak?

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jaccub 19. 4. 2011 08:50

Mam nasledujici problem, ktery nevim jak vyresit. Potrebuji k fotkam doplnit klicova slova a nasledne vytvorit webouvou prezentaci kde budou fotky rozdelene v adresarich podle zadanych klicovych slov.

Napr v Lightroomu neni problem doplnit pozadovana klicova slova, jenze tento program neumi vytvorit pozadovany vystup(nebo nevim jak)

Dale mam program "Jalabum" ktery dokaze z adresarove struktury vytvorit webouvou prezentaci, coz je pro mne idelani vysledek.

stale mi ale chybi ten mezikrok, tudiz potrebuji budto program kde mohu k fotkam pridat klicova slova a naslene mi vytvori webovou galerii rozdelenou podle klicovych slov nebo s moznosti vyhledavani podle klicovych slov.

Nebo potrebuji program, kde mohu fotkam pridat klicova slova a vysledek se mi ulozi do adresarove struktury podle klicovych slov(program sam vytvori adresare a do tech nasledne ulozi foto). Dale si s tim dokazu poradit diky programu Jalbum

Pro doplneni uvedu, ze klicova slova budou rozdelena do cryr hlavnich kategorii s tim ze kazda budeme mit x podkategorii, ktere samozrejme spadaji pod ty jiz zminene ctyry hlavni.
-2b, -1000,-
jaccub
Návštěvník