Obyvatelé Prahy 1: KUPTE MI ŠEDOU TABULKU, prosím

Fotografové radí fotografům: kompozice, použití filtrů, příklady

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Majsner 29. 5. 2007 22:46

Dobrý den. Právě jsem se vrátil o 20 let zpět a zjistil jsem, že stále žijeme v totalitě. Toliko opěvované a všemi hojně používané zboží, jakým je šedá fotografická tabulka, se asi nedá sehnat nikde jinde, než ve Foto Škoda v Praze. Je to žalostné, k pláči, ke vzteku, nicméně je to tak.

Prosím, nenašel by se někdo, nejlépe z Prahy 1, kdo by mi tuto tabulku 10x12 cm za 95 Kč ve Foto Škoda koupil a poslal ve střední obálce? Adresu zašlu mailem. Peníze zašlu na účet. 170 Kč za poštovné těm všivým zlodějům dávat nehodlám.
Děkuji moc.

P.S.: Jsem z Libereckého kraje, nepiště mi tu, že v Horní dolní, v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a kdekoliv jinde jí prodávají, to je mi jaksi k ničemu. V celém Jablonci nad Nisou a Liberci se na mě prakticky ve všech fotokrámech dívali jako na Marťana a byli strašně uraženi, když jsem je přirovnal k vietnamské tržnici a nikoliv k odbornému fotokrámu.
Majsner
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 29. 5. 2007 23:47

Ja som ju kedysi nezohnal ani v Bratislave ...
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milwa 4. 6. 2007 20:41

Pošlete adresu na dominikasebkova@seznam.cz, nemám sice cestu kolem každý den, ale musíme si pomáhat ne?

Stačí jedna??

Jo a jak na to spěcháte snad se tam do pátku dostanu....:-)

mějte se hezky

dobré světlo přeje začátečnice:-)

PS: k čemu ta tabulka slouží??
Milwa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod player 4. 6. 2007 22:21

Slouzi k presnemu vyvazeni bile a eventuelne i k presne expozici.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mad.snowman 5. 6. 2007 08:03

Co se týče toho poštovného u FotoŠkoda, tak musím souhlasit, že to je dost zlodějina. Za 170 to snad musí 2x obletět zeměkouli :(
mad.snowman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milwa 8. 6. 2007 08:55

No jelikož mi žádný mail nepřišel, tak to zatím dávám k ledu...ale jestli se ozveš, tak ti tu destičku pošlu

Páček
Milwa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 9. 6. 2007 14:27

Milwa: e-mail už je na cestě. ;-)
Majsner
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 9. 6. 2007 15:20

mad.snowman píše:Co se týče toho poštovného u FotoŠkoda, tak musím souhlasit, že to je dost zlodějina. Za 170 to snad musí 2x obletět zeměkouli :(!/quote]


tak je to dost, to je pravda...ale oni do toho promítají asi vše, co můžou - tedy vyřízení internetovéobjednávky, balné, doprava na poštu, vyřízení na poště... :?
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 6. 2007 15:27

Nestačí kus lepenky? :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 10. 6. 2007 10:28

[quote="Řepík"tvyřízení internetovéobjednávky
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 14. 6. 2007 20:42

No vzhledem k tomu, že veškeré výrobní náklady včetně marže výrobce na výrobu A5 čtvrtky šedé barvy budou asi tak 5 Kč, předpokládám, že takové banality, jako zmíněný poplatek za vyřízení objednávky budou ve zbylých 90 Kč (1800% ceny výrobku!) marzě Foto Škody započítány :-D
Majsner
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod friggo 17. 6. 2007 19:08

Majsnere, budeš se divit, ale ono vyrobit přesně 18% šedou tabulku zase není tak jednoduché, to není jen obyč šedivá čtvrtka...
http://www.f-mount.cz http://blog.lzicka.eu
friggo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 18. 6. 2007 15:51

Friggo:
1) pro tiskařskou firmu, která to z důvodu malé četnosti bude jistě vyrábět jen jako vedlejší produkt, se jedná jen o nutnost přesné kalibrace strojů, což vyžaduje trošku více času a úsilí obsluhy, jinak potom je to stejně náročné, jako tisknout časopisy... čili náklady na kus budou třeba o 1 Kč vyšší, než kdyby tolik nezáleželo, kolik % světla bude odrážet

2) nedělal bych si zase až tak velké iluze o přesnosti % odráženého světla, nechci být negativista, ale je to v normálních podmínkách neměřitelná hodnota, čili si myslím, že se to bude hrotit maximálně v toleranci jednotek %
Majsner
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 6. 7. 2007 12:55

Věc vyřešena, tabulku mám díky Milwě doma. Prosím o lock, popř. výmaz.
Majsner
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 6. 7. 2007 13:11

//Edit Pety: Lock
Pety
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků