Scanovat nebo fotit

Fotografové radí fotografům: kompozice, použití filtrů, příklady

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cz.charlie 20. 11. 2014 17:12

OK, mám hrubý přehled o cenách, tu cifru jen plácl. A ano, jsou i cenových relacích okolo 200 bez DPH. Bohužel využití takového zařízení určitě nebude případ Janiera :-) . A já osobně zůstanu u svého Canona. :-D
cz.charlie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod justus 20. 11. 2014 22:05

Okolo 200kKč jsou, ale nemají certifikaci pro přesnost do 0.1 mm či 0.05 mm. Pak jsou ty ceny o jeden až dva řády jinde. Ale jsou to velmi specifická zařízení, kterých je v republice tak málo, že se dají spočítat na prstech jedné ruky.

Proto jsem se pana Janiera ptal, co potřebuje naskenovat. Protože je pravděpodobné, že již mapa existuje v elektronické formě. Navíc ten průtahový skener také máme. Ale bohužel na to nereagoval... Já zase zůstávám u svého Nikona :-) Zdravím a přeji spoustu krásných snímků a ať se daří.
justus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janeiro 20. 11. 2014 22:28

Ja jsem reagoval. Uvedl jsem, ze nejde o zadnou kartograficky presnou mapu, ale spise designovou zalezitost, kde je uplne jedno zda je Gronsko od Anglie o 1000km blize nez by melo byt. Proto jsem volil skenovani obycejnym scanerem, ktery umi sirku 115cm ale nema toleranci 0.0001. Zato ho mam za rohem a zitra to budu mit. Ale diky za informace a za nabidku
Janeiro
Návštěvník

Předchozí stránka