Jak fotit AKT

Fotografové radí fotografům: kompozice, použití filtrů, příklady

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod irmo 28. 1. 2010 15:57

suhlas, tie lacne, stare na fotak rozhodne nedavaj. Ale cez to dialkove z e-bay by to malo bit uplne vpohode.

mozno len jedno varovanie, mne odislo to cinske dialkove odpalovat cca po 2 mesiacoch. Ale pokial to bude iba na domaci atelier tak to bude bohate stacit tam to asi hadzat moc nebudes ;)
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx3rf 28. 1. 2010 16:47

jo, co sem o nich čet na internetu, tak to lidi vesměs doporučujou na domácí blejskání :)

máte nějaký zkušenosti, nebo projevovalo se u vás to samovolný blejskání? Že pošle do blesku signál jen tak?
macbook pro 13" (2010)
tx3rf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod orange225 28. 1. 2010 17:43

žádný samovolný blejskání nepozoruju, jen můj sb-600 po asi minutě nečinosti "usne" takže musím buť cvaknout pro probuzení, nebo použít odpalovací tlačítko na vysílači..
orange225
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tx3rf 28. 1. 2010 20:34

to bude na blesku v menu, že se nemá uspávat :)

zatim díky za rady, až přijde 430exII a ten radio odpalovač, tak asi koupím sb-28/26 nebo něco podobnýho :)
macbook pro 13" (2010)
tx3rf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fajkusj 29. 1. 2010 11:46

Tyhle bezdrátové odpalovače jsme testovali v Brně (blesk Canon i Nikon) a to u hlavního nádraží. Ověřovali jsme si, zda provoz tramvají a vlaků (hodně rušené prostředí - jak ovládání trakce tak například vysílačky MHD atd.) mohou nějak ovlivnit rádiovou komunikaci samotných odpalovačů, tedy samovolné odpalování. Řízení blesků fungovalo i v tomhle prostředí bez problémů, tedy žádné samovolné odpaly.
http://cgi.ebay.com/Wireless-Flash-Trig ... 4ced47ab77
Jiným problémem je stejný dalčí vysílač rádioveho odpalování v blízkosti (když se například sejde více fotografů). :-)
fajkusj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod obr-fotograf.cz 19. 8. 2013 13:34

Možná Vám pomůže tento článek. Konktétní nastavení světel zde sice není ale určitě tam je několik užitečných tipů http://tipyjakfotit.cz/jak-fotit-akty/
Specializuji se na interiérovou a produktovou fotografii. Jsem www.obr-fotograf.cz, autor BLOGU www.tipyjakfotit.cz a výukového DVD www.AkademieProduktoveFotografie.cz
obr-fotograf.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PeterBol 2. 7. 2014 13:55

Ahoj, skús pozriet tuto: http://www.photovia.sk/portret/boudoir- ... fotografia , popripade ine video o svieteni. Je ich tam viac, treba sa tam len pohrabat :)
PeterBol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chel 2. 7. 2014 15:23

Doporucuju nezacinat focenim aktu ... dopada to skoro vzdy hrozne u zacatecniku. Treba ja se aktu jeste i ted pomerne uspesne vyhybam po tom co jsem videl u sebe pri svych pokusech a hlavne u jinych.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 2. 7. 2014 18:28

Koukám, že chlapec z Photovia to tu slušně zaspamoval...
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 7. 2014 21:31

Jojo ***** to kde sa dalo...
bob222
Pokročilý

Předchozí stránka