fotenie budov

Fotografové radí fotografům: kompozice, použití filtrů, příklady

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod qaaak 10. 8. 2008 21:48

Jinak nic proti vlados3.
Ja si jenom pod pojmem makro predstavim neco, co sam (doufejme ze jen zatim )nedokazu vyfotit ani zrcadlovkou.
Predstavim si ty galerie plne nadhernych vcelich oci, kde se diskutuje o tom, jestli je hloubka ostrosti optimalni a bla bla bla.
Pak vidim odkaz na nejake makro z mobilu. Predpokladal jsem, ze nekdo nasel dokonalou fotku z telefonu. Nebeskou nahodu, kterou se nekomu podarilo mobilem vyfotit. Ze se mi u te fotky rozbusi srdce a ja si reknu, ze to proste neni mozne. Ze ten clovek je genius. No chapejte me.
To vsechno se mi opravdu honilo hlavou kdyz jsem jel mysi k tomu odkazu.)
No a pak kliknu a ........ZAPEKANE BRAMBORY
qaaak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 10. 8. 2008 22:33

Zapékané brambory rulez :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobody76 10. 8. 2008 22:49

Však jako obrazový zápisník,kde se nehledí na kvalitu fotky je to super.Klikneš a vidíš zapékané brambory.
Nobody76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 10. 8. 2008 22:51

A je to
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlados3 11. 8. 2008 07:13

jaj sak ved to som len tak narychlo vybral, aby videl ze aj telefon stary asi 3 roky vie makro fotit!! panebze sak to je telefon ktory ma kamos a on neni majster umenia zeby fotil vcelie oci na telefone...
vlados3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alnath 11. 8. 2008 07:26

qaaak píše:...Ale ja jsem se OPRAVDU asi pet minut smal. Poprve v zivote jsem se proste skoro valel po zemi jen diky diskuzi. DEKUJI


No to já se směju od mého prvního příspěvku v této diskusi, jsem rád, že se zapojili i další, především Petr1968 ;-) Je fakt, že to "makro" :shock: mě teď taky dorazilo... No jo, no, necháme kolegu jeho děsům z toho, že zrcadla budou v kvalitě dohnána mobily a půjdeme si udělat pár pěkných foteček než nás ty masy doženou a my budeme muset s hanbou, ano s hanbou přátelé ( :-D ), odhodit naše stroje na smetiště dějin... :-D
Alnath
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlados3 11. 8. 2008 07:45

ti vrvaim ze ja som len vybral dokaz makro so stareho moblilu keby fotis makro s novym a snazis sa tak isto urobis nieco kvalitnejsie a si prectav ze budes fotit mobilom o par rokov nooo...
vlados3
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků