Fotoklub Strakonice

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod palkouba 17. 1. 2008 21:27

Zdravim vsechny co jsou ze Strakonic a nebo z jejich blizkeho okoli!!
Rad by sem se zeptal jestli existuje ve Strakonicich nejaky klub, kde se schazeji fotoamateri ?? Na netu jsem nic nenasel ... Akorat adresu kulturaku, tak nevim ?? Bylo by fajn vyrazet ve vice lidech na fotovylety!! Nebo si vymenovat zkusenosti ...
palkouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 17. 1. 2008 21:46

Pardon, že zasahuju do tohohle tématu, ale jsem z ČB a tak bych tohoto vlákna rád zneužil k tomu, abychom dali třeba dohromady nějakou skupinku nejen ze Strakonic, ale třeba i z celého JČ kraje - za účelem společných fotovýletů... 8)
Nikon D80 + Tamron 17-50mm F2.8 XR Di II LD Asp.(IF) + Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM
drAcOniS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod palkouba 17. 1. 2008 23:03

Klidne :)
Me jen prijde, ze snad ve vsech ostatnich mestech vyjma Strakonic nejaky takovy skupinky lidi (pratel) maji!! Prijde mi ze konkretne Strakonice a mozna i cely Jč kraj je v tomto hodne pozadu ... :( Je to tezky najit nekoho, kdo ma stejny konicek. Doufam, ze tu pisne vic lidi a neco dame do kupy ....
palkouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vendda 18. 1. 2008 15:47

Ahoj,
nejsem sice přímo ze Strakonic, ale od Blatné.
Tady v Blatné jsou nyní dva kluby:
starší Kamfo (původně K-lub Am-atérských Fo-tografů)
a nově vzniklý klub Blafo (Bla-tenský Fo-toklub). O Strakonicích víme, že tam fotoklub byl, ale nevíme jestli ještě existuje.
vendda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slunečník 22. 1. 2008 14:13

čau palkoubo, sem ze strakonic, fotit mě celkem baví a co říkáš neni špatnej nápad, v dohledný době dvou tejdnů si plánuju koupit evf zrcadlovku, fotit mě bavilo vždycky, nejsem profík a asi ani amatér :D ,
vim tak ještě o jednom člověku, kterej by se přidal
slunečník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palkouba 22. 1. 2008 16:01

Tak to je parada ... muzem si vymenit ICQ cisla a domluvit se ... cislo mam v profilu, tak se ozvi ;)
palkouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palkouba 22. 1. 2008 20:59

P.S. A proc zrovna EVF ?? Kup si rovnou zrcadlo ne ??
palkouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slunečník 24. 1. 2008 12:30

čau, teď sem se dva dny nedostal na net, už sem koupil foťák, kodaka evf, nechce se mi vrážet prachy do dslr, protože bych foťák bral i někam na cesty a tenhle je lehkej a levnej, nefotí špatně, i když ten šum někdy bije do očí, mam k němu dobrou širokoúhou předsádku, moje icq číslo 395-975-024, můžem se domluvit, zajímalo by mě, jakej stroj máš ty
slunečník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ku-fotak-chtik 13. 3. 2008 12:09

Jeste nejakou dobu budu v Anglii, ale jinak jsem Volynak a az budu zpet, tak bych uvital tenhle fotoklub! Dobrej napad.
Nikon D40,setak Nikkor 18-55 a Nikkor 55-200 VR, Sigma 10-20 HSM ,polar.filtry.HOYA PRO 1D 52 mm a 77mm, Prechodove filtry HiTech + cokin drzak.
Stativ Manfrotto 190XPROB + MANFROTTO 486RC2.
http://www.trekearth.com/members/ku-fotak-chtik/
ku-fotak-chtik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod palkouba 17. 3. 2008 23:05

No, jestli to vubec vznikne ... nejak se to zaseklo, ale snad se to da nejak dohromady :) dystak moje ICQ 259335973 ;) V lete muzem neco podniknout
palkouba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.X_ 28. 4. 2008 19:32

hoši jdu do toho s váma... bydlim kousek od volyně, ale do strak jezdim do školy, takže no problemo...
Mr.X_
Návštěvník