9. Digiforum co vy na to?

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 15. 11. 2006 11:11

Tak mame za sebou jiz 9. Digiforum, jak se vam libilo? vice nez loni, co se vam nelibilo? me osobne nejvice asi zaujala jeste nevydava kniha od p.Pihana a Jana Breziny, ktera vyjde v Prosinci a bude ji vydavat IDIF coz me trosku desi, ale vypadalo to na knizni podobu webu FotoRoman coz bude perfektni, byl to format A4 v krouzkove vazbe, tudiz zadna tvrda vazba coz mi pripada dobre. Myslim si ze pro plno lidi jako jsou zacatecnici se zrcadlovkou a pokrocili se tato kniha stane takovou fotografickou bibli, ale uvidime preci jen kniha jeste neni na trhu. Co se mi nelibilo byly placene workshopy myslim si ze za ty penize opravdu nestaly (tedy byl jsem jen na jednom), a rikal jsem si ze jsem mel jit radsi na nejaky volny workshop Tak co vy?podelte se o sve zkusenosti, zazitky.
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 6. 6. 2007 20:34

Zítra je další digiforum (7.6.2007) tak co jedete? Já jedu.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 6. 6. 2007 20:48

nn bohuzel nejedu, zjistil jsem ze jsou stejny prednasky jako na 9.digiforu a nevychazi mi to bohuzel casove ani finance, a abych pravdu rekl ani se mi tam nechce, radsi to vynecham a budu se tesit vice na to 11. :)
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 6. 6. 2007 20:54

Já sem na 9.digiforu nebyl, byl sem na osmém.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 6. 6. 2007 21:06

aha, tak to pak doporucuju, protoze od 8.digifora se ty prednasky zmenily i ten system, a stalo to zato :) bych rekl, nejvice me stvalo ze jsem jich nestihl vice... a to jsem mel zabrany cely den
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 6. 6. 2007 21:14

Nevíš jestli tam bude přednášet Saudek?
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 6. 6. 2007 22:48

tak to nevim zkus kouknout na http://www.digiforum.cz ale rekl bych ze zase urcite bude.
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 8. 6. 2007 19:59

Tak jak by jste zhodnotily včerejší digiforum? Já bych řekl že dobrý ale možná by to chtělo více vystavovatelů např. se studiovímy pomůckami (jako světla, blesky atd.) Jinak workshopy byly taky pěkný.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod C...arlos 13. 5. 2008 20:31

přemýšlím, že bych se zúčastnil letošního. co myslíte bude to stat za to? jaky přednášky byste doporučili začátečníkovi?
C...arlos
Kolemjdoucí