Hodnoceni fotografii v galerii

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 27. 11. 2017 23:31

Gancovinu? On G tady prezentoval někdy nějaké vytříbené fotky? Nebo je to tak, že chel nemá nárok na vlastní názor a pokud náhodou ten názor má tak, protože nejede v hlavním proudu galerijních devítkářů a desítkářu ho hned zařadíte ke Gancovi? Drobátko přešlap přátelé. To jste asi nezažili sachse, to byl jinačí sekerník.
Anarki, nevyčítám ti hodnocení za 1, ale je evidentní, že tím něco kompenzuješ. Poprosím tě o vyjadřování k fotce a ne k autorovi. Jinak si boduj jak, chceš, obrázek si pak udělá na oplatkáře každý sám. Osobní útoky budu mazat.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 28. 11. 2017 07:18

Ja sa rád bavím aj na názvoch ako: odcházení, tklivá samota a podobne.
A komenty "núti k zamysleniu", "konceptuálne a inšpiratívne" tiež pobavia.

To už bude pomaly ako útok na Normandiu, aj to začínalo veršami Charlesa Baudelaira... :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anarki3 28. 11. 2017 07:33

prosím ťa netrep grimjaur. čítaj čo píše chel či už tu, alebo v galerke. gancovinu nemusíš vždy dostať na olympus, ma viac foriem, dávaj bacha aby si nedostal aj ty.
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 28. 11. 2017 08:39

Inak pozrel som niektoré komenty k chelovej fotke a ak to nie je čistá zhrzenost dotknutých umelcov, tak potom neviem...
Tá zliata textúra na bruchu... :D :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anarki3 28. 11. 2017 08:46

bob222 - pozri si chel komenty - také isté. a vkladať tu cudzie fotky a ujebavat sa tu z nich je normalne???
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 28. 11. 2017 08:53

Tak to nekomentujem, cudzie foto zásadne ani nesťahujem ani nevkladám.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hoax 28. 11. 2017 08:54

Tak jste si sáhli na bebíčka a teď se tady dohadujete a naschvál kritizujete fotky jak malý děti. Já bych to locknul.
Naposledy upravil hoax dne 28. 11. 2017 08:54, celkově upraveno 1
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 28. 11. 2017 08:54

Anarki, to byla zdvořilá žádost, abys ses krotil. Mi je jedno jak hodnotíš fotky, co mi není jedno jsou osobní útoky XY proti YZ. Tentokrát jsi to ty, takže pokud skončíš, nic se neděje. V opačném případě to bude řešit admin a to už jde mimo mne. Na Galerii nechce mít bojeiště nějakých mstitelů, pokud máš s chelem problém, tak si to vyříkej, určitě ti rád odpoví. tady si v rámci slušnosti pokecej do aleluja, do galerie to netahej. Konec ogare.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 28. 11. 2017 09:05

Tak teď se dívám na galerii a jako vtipný :). Chele podle mě jseš trapnej, začal jsi to sám zřejmě svojí uraženou ješitností. Jinak naprostá většina fotek v galerii se mi taky nelíbí aby bylo jasno, ale tohle je směšný, fakt jak děti.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 28. 11. 2017 09:10

hoax: :tleskani
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antoninn 28. 11. 2017 09:11

Grimjaur, s tou Chelovou gancovinou je to trochu jinak. Ať si Chel fotí co chce, jen ty jeho názory trochu zavání tím, že co není přežehlená omalovánka je špatně a v tom to je trochu podobné Gancovi - co není m4/3 a navíc Olympus je špatně.
Anarki, takhle jsi to myslel?
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anarki3 28. 11. 2017 09:13

antoninn - áno
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 28. 11. 2017 09:37

Inak ak pozriem posledné foto v galérii, tak tam je bohužiaľ potvrdenie o tej expanzii samoúčelnej čiernobielej.
Už som tu x-krát napísal že mi na rozdiel od Chela BW nevadí, ale s rozumom a s citom, ale aby z 10 fotiek bolo 8 BW a to často bez akéhokoľvek dôvodu, lebo sa to zjavne nosí...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chel 28. 11. 2017 10:14

Bob222: ono BW neni uplne samoucelna.. pokud jsi liny a nebo fotku neumis upravit, tak ji das do CB a tvaris se u toho ze to je art. A vono ne ... ja tomu ted rikam Pohrebni vzhled.

-- 28. 11. 2017 10:16 --

antoninn píše:Ať si Chel fotí co chce, jen ty jeho názory trochu zavání tím, že co není přežehlená omalovánka je špatně.

Nejake priklady? Hod sem neco, kde se uplne rozchazime prosim.

-- 28. 11. 2017 10:17 --

hoax píše:Tak teď se dívám na galerii a jako vtipný :). Chele podle mě jseš trapnej, začal jsi to sám zřejmě svojí uraženou ješitností. Jinak naprostá většina fotek v galerii se mi taky nelíbí aby bylo jasno, ale tohle je směšný, fakt jak děti.

:D ja se bavim ;) a hodnotim podle toho jak to vidim ja.

-- 28. 11. 2017 10:18 --

Anarki3 píše:bob222 - pozri si chel komenty - také isté. a vkladať tu cudzie fotky a ujebavat sa tu z nich je normalne???

Ktere komenty ti vadi? Hod sem link a popis kde mas problem.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 28. 11. 2017 10:25

Třeba tohle je (podle mě samozřejmě) kvalitní černobílá fotografie. Ale hádat se nebubu :)
https://www.cernobila.com/
hoax
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků