Hodnoceni fotografii v galerii

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hoax 7. 12. 2017 07:07

Chel: Tak u té fotky ti dávám za pravdu, ta je šílená. O to víc mě překvapujou ty komentáře, že je jako dobrá. Případá mi, že v galerii je taková parta starších pánů, který si jedou v tomhle a navzájem si pochlebujou :)
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anarki3 7. 12. 2017 07:20

chel píše:Ja hodnotim kazdou fotku zvlast v celem rozsahu od 1 po 10, ty jsi rozdal jednomu fotografovi vsem jeho fotkam behem chvilky 1cky :D OMG. Ty jsi tak sladky a hloupy az to boli :D


Mne je jedno ako hodnotíš a hlavne sa nestaraj - kto ako hodnotí! ak si si nevšimol za hlupáka si tu ty :tleskani

chel píše:Ja myslim ze admin jen uplatnoval pravidla galerie .. to ti asi nic nerika ze? ;)


tak to myslíš nesprávne - to ti len kamoš grilmar - vymazal komentáre - keďže nevieš prijať kritiku, a ty si posledný čo má komu rozprávať - čo mu má niečo vravieť :pozor
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anarki3 7. 12. 2017 08:42

chel píše:Anarki3: aby si ctenari udelali obraz o jeho charakteru ;) Dole v hodnoceni :D
Jak se ted divam tak mi ted divny pan projel vsechny fotky v galerii a dal u vsech nejnizsi hodnoceni 1cku :D :D :D wow asi umru smichy :D


Cigániš. nedostal si samé jednotky. Dostal si férove známky ako to vidím ja 8-) veď to poznáš nie? tvoja reč :lol:
Anarki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lemming 7. 12. 2017 09:15

chel píše:Ja hodnotim kazdou fotku zvlast v celem rozsahu od 1 po 10, ty jsi rozdal jednomu fotografovi vsem jeho fotkam behem chvilky 1cky :D OMG. Ty jsi tak sladky a hloupy az to boli :D


Když se mu fotky toho fotografa nelíbí, tak co má dělat? Na svůj názor má právo. Jestli neuneseš kritiku, tak fotky do fotogalerie nedávej.
lemming
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 12. 2017 09:38

Tuhle hru panove hrat nebudu :D Vy vite ja vim ;) Jen hlupak by si myslel ze se tu netroluje ;) GL :D Mas tam dalsi fotku doufam ze jsi dal jednicku :D
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodri 7. 12. 2017 09:47

hoax píše:Chel: Tak u té fotky ti dávám za pravdu, ta je šílená. O to víc mě překvapujou ty komentáře, že je jako dobrá. Případá mi, že v galerii je taková parta starších pánů, který si jedou v tomhle a navzájem si pochlebujou :)


Takhle galerie funguje už dlouho "ty mě, já tobě".
Pokud chceš k fotce hodně komentářů a bodů, musíš podkuřovat ostatním, kladně komentovat a dávat hodně bodů. Negativní komentáře se ti vrátí jako bumerang, stejně tak i nízký hodnocení, bez ohledu na kvalitu fotky. Časem vznikly různý partičky, kde si v rámci party všichni navzájem lezli do zadku a zastávali se jeden druhýho v případě negativních komentářů jejich fotografií.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 7. 12. 2017 10:13

Takto fungují snad všechny webové galerie, je to ztráta času honit se za body a lajky. Smysl má účastnit se foto soutěží s odbornou porotou.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 7. 12. 2017 10:28

A odbornou porotu pak "hezky-pěkně" pohanit na internetech.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chel 7. 12. 2017 11:22

rodri píše:
hoax píše:Chel: Tak u té fotky ti dávám za pravdu, ta je šílená. O to víc mě překvapujou ty komentáře, že je jako dobrá. Případá mi, že v galerii je taková parta starších pánů, který si jedou v tomhle a navzájem si pochlebujou :)


Takhle galerie funguje už dlouho "ty mě, já tobě".
Pokud chceš k fotce hodně komentářů a bodů, musíš podkuřovat ostatním, kladně komentovat a dávat hodně bodů. Negativní komentáře se ti vrátí jako bumerang, stejně tak i nízký hodnocení, bez ohledu na kvalitu fotky. Časem vznikly různý partičky, kde si v rámci party všichni navzájem lezli do zadku a zastávali se jeden druhýho v případě negativních komentářů jejich fotografií.

Ja ted asi nasel neco vice sileneho ...
Obrázek
vsimni si ze jsem dal autorovi fotky otazku jestli si mysli ze je dobra a odpovedel mi uplne jiny ucet .. az pak se ozval autor ... jakasi eva skalakova se pravdepodobne skryva za obema ucty a hodnoti si vlastni fotky :D
ucty Paklik = shimmell pravdepodobne = francoaise Azhar No21... je jich jeste vice? asi jeste voston a oko-nomada a By the way
Narazil jsem na to nahodou viewtopic.php?f=223&t=1153013
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 7. 12. 2017 12:54

Jo jo, galeriové spolky a podvodíky, to bolo, je a bude. Preto dám fotky radšej na flickr kadím na to...
Tieto galerie preto končia spravidla ako spolok pár ľudí, čo sa poplácavajú po ramenách a tým to končí.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 7. 12. 2017 14:09

No, komenty ve zdejší galerii nesleduji víc než občas, ale fakt to stojí někdy za to - a i když chelovo zbytnělé ego čouhá do všech světových stran jak sláma z bot tak teda nevím, co někoho ponoukne k výlevům typu anarki, fakt jak zhrzená láska.
Add chelovo fotky... No, drtivou většinu vyloženě nemusím, ale pak z čistého nebe prásk a barevným laděním mně dostane na 160%.
Add ČB fotky a chelovo odsudky: je samozřejmě blbost prohlásit ČB za archaizmus doby chemické, ale jedno jsem si vyzkoušel na kámošovo fotkách z New Yorku - nálada, kterou menšina dokáže slušně zachytit ČB se jemu úplně suvenýrně povede barevným laděním a to tak, že dokonale. Jenomže je to Pan grafik hodně přes 30 let a PC je v jeho rukou nástroj v ruce mistra na první dobrou. A blbý je, že mu to samozřejmě trvá zlomek času, co mně základní úpravy.
Ale teda zpět k původnímu tématu, ty komenty v galerii - to jako admini tolerují dvojí identitu a troling v hodnocení? To jako nikomu ta degradace na kamarádičkovo zahrádku nevadí? Bez šancí na nápravu bych to banánoval, diese idioten bande.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 7. 12. 2017 14:51

Reign, tohle je věc adminu. Modeři mohou jen likvidovat vulgární a osobní komentáře. Že tam je partička, která si rozumí s hodnitelem FT je jejich věc. a to neřeším. Galerie bude taková jakou si lidi udělají.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 7. 12. 2017 14:56

Tady u chela vidím dva problémy. První, že netuší, kolik práce většinou dá i ta ČB fotka, nejen barevná. Bohužel nemá kolem sebe nikoho, kdo se tím zabývá a kdo by mu vysvětlil, že i barva může být rušivým prvkem.
Ten druhý, že nevzdělanost pokládá za přínos.

Zbytek je běžný, kolemjdoucí život.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 12. 2017 15:48

Rika ten jenz nema jedinou fotku .. jsi vubec fotograf? Zatim to vypada na podprumerneho spisovatele ;)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 7. 12. 2017 16:05

Je to jen názor :)
hoax
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků