Zkušenost s IDIFem

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod belrok 11. 4. 2014 14:56

Ahoj, máte někdo zkušenost z poslední doby s IDIFem? Ať už jakoukouliv? Díky a ať vám to cvaká :)
Majda
belrok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 11. 4. 2014 23:17

jednu jsem nedávno četl na https://cs-cz.facebook.com/fotografickekurzy?filter=3

Pavla Klára Urbášková - 24 březen - IDIF: nejnovější zkušenosti - sdíleno:

"Dovolte mi sdílet svou zkušenost s IDIF Education s.r.o. V únoru jsem se přihlásila a jela na jejich kurz Velká DTP dílna. Zaplatila jsem bez pár korun deset tisíc korun 10 dní před zahájením kurzu. Lektorem měl být Petr Cába. Nikdo mě před začátkem neupozornil, že je nějaký problém. Dojela jsem 400km z Moravy do Prahy. V práci jsem vedení žádala o možnost absolvování kurzu, abych mohla převzít práci, kterou pro nás dělal externista. Znala jsem IDIF z nějakých akci před několik lety, tak jsem věřila, že kvalita je zaručena. V Praze mě ale čekalo velké zklamání. První den na kurzu na Vlkově ulici - na recepci si ani neověřili mou totožnost, neřekli takřka vůbec nic a jen mě poslali do učební místnosti v patře. Tam se na malém prostoru tísnilo dalších osm účastníků kurzu. Všichni byli v šoku - nefungoval projektor, před námi na počítačích se pomalu rozjížděla dávno neprodejná verze photoshopu CS2 a výuku vedla nějaká neznámá paní (která nikdy nevedla podobný kurz). Někteří měli s sebou i své pc, protože jim z IDIFu pár dní před kurzem volali, ať si je dovezou, že nemají dostatečně vybavení. Nebudu popisovat pět takřka promarněných dní.. obchodní ředitelka firmy, se o nás a naše stížnosti na kvalitu kurzu a jejich služeb v podstatě nezajímala.. na naši písemnou žádost nám ústně řekla (máme všechno nahrané) něco o výpadcích proudu v budově a nemohoucím lektorovi Petrovi Cábovi.. nic konkrétního, řekla že bude reagovat písemně. Je měsíc po kurzu, domluvili jsme se ostatními z kurzu a spolu s pomocí právníka napsali a poslali paní ředitelce Zmeškalové doporučený dopis - reklamaci kurzu. Doposud se nikdo neozval. Žádali jsme o slevu zaplacené částky. Nic! Nevzdáváme se, odstupujeme od smlouvy a požadujeme navrácení celé zaplacené částky. Připravujeme podmět pro prošetření Českou obchodní inspekcí. Chceme upozornit veřejnost na klamavé praktiky této společnosti... prosím sdílejte! děkuji."
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků