Poskytli byste fotky zdarma?

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Poskytli byste fotky zdarma?
Ano 21 %  84%  [ 21 ]
Ne 4 %  16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod romanzl 17. 1. 2010 21:51

přesně tak. pkud je to pro nekomeřční použití není problém dát fotku zadarmo, jinak odměna musí být.
Canon EOS 1D Mark IV; Canon Speedlite 580 EX II, 430 EX; Canon 70-200 f2.8 L; Canon 300 f2,8 L; Canon 17-40 f4 L
romanzl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Frettie 18. 1. 2010 11:17

Ehm, a commons.wikipedia.org známe? TAm mám k tisíci fotek a většinou jsou licencovány právě tak, aby se daly použít s tím, že zapíšete jméno autora a zdroj.

A jsou dobře kategorizovány. Řeší tady někdo komáry a velbloudy.
Frettie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j O s É 30. 1. 2010 15:21

Daemonius píše:Tak.. to se jmenuje flickr.com, ne? To neznáš? :D

jak to mam chapat? jedna spolecnost chtela uvest moji fotku z flickru, v pruvodci kterej vydavali.. tak mi prisla zprava, o co se jedna, za jakym ucelem, ze vybiraj z vice fotek ale ze jestli by mi pak kdyby vyhrala vadilo jeji uverejneni. ze za to nejsou zadny odmeny, ale ze tam bude uvedeny moje jmeno. pak mi prisla druha zprava ze vybrali tu moji a a pak jsem se koukal do toho pruvodce a fotka tam byla s mym jmenem...
ja jsem fotograf amater, a tohle jenom potesi, ani by me nenapadlo za to chtit nejakou odmenu. odmenou pro me byl dobrej pocit.. a to ze muzu rict ze moji fotku nekdo vydal:)
to thine ownself be true

Lumix DMC LX-2
Nikon D80, Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD [IF], CPL Hoya, Sigma 70-300 mm F 4,0-5,6 APO DG MACRO
Apple MacBook Pro
j O s É
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kršek Jaroslav 7. 2. 2010 00:59

Jak čtu výše na facebooku to dělámtak jako tak.
Kršek Jaroslav
Návštěvník

Předchozí stránka