Jakou doporučíte webovou prezentaci fotek?

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod foto1977 19. 11. 2020 23:18

Ahoj, mám už asi 10 let k prezentaci pro rodinu a přátele fotky na Zoneramě.
K dnešku to je cca 7000 fotek ve 350 albech. Bohužel Zonerama si moc nerozumí s prohlížením na mobilu a jak jsem zjistil, tak výrazná většina mých "sledovačů" to prohlíží jen na mobilu. což je veliká škoda, ale to je na jinou diskusi...
Tak uvažuji, že bych ještě udělal nějakou duplicitní galerii která je k mobilům přívětivá.
Napadá mě to hodit na Google Fotky, sice to dostane jistou kompresy, ale pro cílovou skupinu by to neměl být problém.
Co by jste doporučili vy? Co používáte?
Kdyby ta Zonerama uměla v mobilní verzi zoom a fullscreen tak bych to neřešil.
foto1977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 20. 11. 2020 08:31

Na Iphonu to otočím na ležato, dvojkliknu a je to fullscreen. Zoomovat taky normálně jde.

Android už bohužel nemám :-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Kirtap 20. 11. 2020 17:09

Jak píše Davidof, i na androidu, otočím telefon u fotek na ležato a případně zoomuju jak je libo, jen mi pije krev strašně dlouhá doba načítání jednotlivých fotek.
Kirtap
Návštěvník

Odeslat příspěvekod foto1977 20. 11. 2020 22:13

Ahoj, tak to je divné, mám Xperii - android 9, poslední verze chrome a zoomovat nelze.
To samé Pure browser...
Manželka má nějaký obstarožní hujávej s androidem 6 a také jí to nejde (chrome, hujávej browser).
foto1977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KarelV. 20. 11. 2020 23:39

Kirtap - Jenže ty uvádíš příklad, kde se jedná o samotnou aplikaci Zoneru https://play.google.com/store/apps/deta ... udio&hl=cs kde jsi přihlášen pod svým už. jménem, zatímco foto1977 chce fotky sdílet, což v této aplikaci opravdu nejde a jde to pouze přes web, kde jsou pak ty problémy, co popisuje...
KarelV.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirtap 21. 11. 2020 01:05

KarelV - aha, máš pravdu, a co takhle rajče? Co jsem zkoušel tak zoomovat tam jde.
Kirtap
Návštěvník