Multifunkcne zariadenie na tlac fotiek A4

Jak fungují digitály, principy optiky, nové trendy

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Fuseon 5. 10. 2007 11:21

nazdar ja riesim kupu multifunkcneho zariadenia no ide hlavne o kvalitu talce fotiek vo formate A4 a mam test kde HP dopadlo na tom najhorsie co sa tyka stalosti na svetle apod.Moj najvacsi problem je ale pritom mnozstvo takychto fotiek ktore dokaze toto zariadenie vytlacit, a vsetci znamy mi hovoria aby som investoval do Canonu aspon 6 tisic a spravi mi tych fotiek do 130KS co mi je dost super ale aj sa mi to nezda,viete mi povedat ci mi ich tolko vytlaci photo cartrige?diki za odpoved a inak ak ste tu niekto od fachu tak sa rad poucim a smelo do mna,uz som sa osral raz na Epsone a staci mi.DIKI
Fuseon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 5. 10. 2007 11:27

Pokud ti de o kvalitu fotek tak si nekupuj multifunkcni zarizeni ,ale klasickou tiskarnu a zvlast skener
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 5. 10. 2007 13:54

Lexmark -X5470
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fahrman 6. 10. 2007 19:32

Ja si domu koupil Canon MP510 ... skener uz ma rozliseni 1200x2400 a inkousty jsou kazdy zvlast... rastr pri tisku je okem naprosto nepostrehnutelny...

ma to i nejake IR porty a moznosti USB Bluetooth, ale to nevyuziju...

Jsem s ni moc spokojeny, ale jelikoz jsem ted prekopal domaci PC sit, zjistil jsem, ze potrebuju extra tiskarnu pro PrintServer a extra skener :-(

MP510 jsem využíval jen málo a je stará jen 2 měsíce. Indikátor inkoustů ani neohlásil žádný pokles... Jsem schopen ji dát i s kupní fakturou, tzn i se zárukou.

Pořizovací cena je někde kolem 2800 Kč - řekl bych si o cca 2300,-
fahrman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tark 7. 10. 2007 10:09

kromec: blbost... mam doma canon mp500 a ta kombinuje legendarni fototiskarnu canon pixma 4200 (nastupce modelu 4000) a skener lide 60... a tiskne skvele... ted bych sel asi do mp600... ta ma "uvnitr" tiskarnu canon pixma 4300... na forum.grafika.cz > digitalni fotografie > tiskneme fotografie je spousta nazoru na tuto tiskarnu... ja doporucim :)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 10. 2007 12:13

Canon jo.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 7. 10. 2007 13:36

pre nenáročných domácich užívateľov môže na tlačenie fotiek stačiť aj multifunkčné zariadenie. Za 6000 KČ by to už nemuselo byť nič podradné, hoci napr. slušný ( domáci ) skener sa dá kúpiť aj do 3000 KČ a ak by sa dal zvyšok na tlačiareň, tak výsledné fotky by boli asi rovnaké. Ale aspoň MF zariadenie zaberá menej miesta :D ( keď sa však niečo pokazí, tak to nedobre potom :roll: ) .
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuseon 7. 10. 2007 16:33

diki chlapy presne ako som cakal,nikto mi nebude vediet povedat kolko ich vytlaci,no podla tabuliek na canon stranke su take cisla ktore sami nezdaju no uvidim ale jednoznacne chcem canon
Fuseon
Návštěvník