Prohlížení digifotek na televizoru.

Jak fungují digitály, principy optiky, nové trendy

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 8. 2007 08:27

Existuje nějaká krabička s několika tlačítky a dvěma konektory CINCH do které by se zapojila paměťová karta z digitálu a bylo by možné si prohlížet fotky nebo videosekvence na televizoru?
Jde o to umožnit prohlížení fotek rodinnému příslušníku co nezvládne obsluhu složitějšího zařízení - něco takového jako maximobil.
Yarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 66 26. 8. 2007 12:02

Ta krabička se jmenuje DVD a musí mít čtečku
Miloš 66
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 26. 8. 2007 12:46

Sandisk V-Mate.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Canon77 26. 8. 2007 13:36

alebo dvd prehravac co prehrava aj .jpg , alebo VCD a spravit VCD s fotkami na PC ;-)
Canon 350D
Canon EF-s 17 - 85 mm/4 - 5,6
Canon EF 100 - 400mm/4,5 - 5,6
Sigma AF 24/1,8
Canon speedlite 430 EX
Canon77
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bramborkax 26. 8. 2007 15:26

no a tu paměťovou kartu mu jako svěříš? Vypal mu fotky na CD nebo DVD, ať si to strčí do DVD přehrávače - JPG umí přehrávat všechny tyto "krabičky"
bramborkax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 8. 2007 18:30

Představuji si něco jako je v digifoťáku pokud by se odmyslely ty zbytečnosti jako je objektiv, blesk displej a čudlíky co jsou na něco jiného než na prohlížení fotek.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 8. 2007 18:33

BTW: Díval jsem se na ten Sandisk V-Mate - jen zběžně na jednu nabídku. Umožňuje to i výstup na televizor buď Cinch nebo nějak napáchnout do Scartu? V tom popisu jsem to nenašel - případně můžete mi doporučit typ co to umí?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 26. 8. 2007 20:23

Myslim ze to ma vsetky mozne vstupy a vystupy. Minimalne cinche a S-Video urcite a scart pripadne cez redukciu. Ono je to v principe hlavne videorekorder so zaznamom na karty.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Miloš 66 26. 8. 2007 20:40

Pak už něco takového http://elaso.ekatalog.biz/zbozi/kodak-d ... p=z:101914

,ale ta cena....
Miloš 66
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 28. 8. 2007 23:38

Miloš 66 : to je tak pre niekoho, kto už fakt nemá kam dávať peniaze. Ak by si si kúpil NB v bazári za tú cenu a mal používal ho len na prezeranie fotiek, tak by to bolo účelnejšie.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků