Dvojčata, Newton, fyzika

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod BigglesO27 23. 6. 2019 22:09

Co se stalo v případě Maxu ví dneska minimálně tolik lidí, co přesně zná všechny dokumenty Manhattanu, včetně těch co nevznikly :D Nicméně příčiny a důsledky v případě Maxu jsou poměrně zjevný a další vyšetřování bude asi pro dost lidí ne zcela příjemný...
Milý Alliene, ne nadarmo se říká: “Mluviti stříbro, mlčeti zlato.” Případně: “Radši držet hubu, aby si okolí myslelo, že jsem blb, než jí otevřít a potvrdit jim to.”
Můžu ti říct, že jediná jistota je, že ty fakt neprohlídneš, bez medikace rozhodne ne.
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 24. 6. 2019 08:16

:D :D :D
áno Bigless, dôsledky, následky vášho postoja zrejme spôsobia, že i tí najtvrdší zmäknú a najviac slepí prohlédnou... Nemusím chodiť ďaleko pre príklad, mohlo sa to kľudne stať už vo štvrtok ráno - stačilo málo...
Chce to len čas podobne ako v prípade bezzrkadloviek, apropo pred siedmimi rokmi si tuším bol tiež jeden z tých, ktorý by ma najradšej nadopoval liekmi :-D
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 24. 6. 2019 16:43

Ty léky ti chybí stále...(F20.0).
A důkazem je toho i tvoje "tušení", před sedmi léty jsem tu ani neměl registraci (snadno ověřitelné rozkliknutím profilu). A tak je to se vším. Tušení silnější faktů...
Nicméně nepřeskakujme. Únik od dvojčat a fyziky je jen důkazem, že konspirace skončila zhruba vědomostmi šesté/sedmé třídy ZŠ.
Když jsme u tedy toho Maxe...
Tušíš, k čemu je MCAS, jak funguje, z čeho bere data a proč? Myslíš, že něco podobného už u B-737CG/NG bylo nebo ne? Jaké jsou postupy pro piloty? Znáš průběh obou katastrof (myslím výsledky vyšetřování, nikoli výkřiky z "Blesku")? Jak je to třeba u konkurence? Co nejspíš emeričtí svazáci "podcenili"? Jak vznikal vůbec Max a proč? Jak probíhá certifikace typu? Jakto že se najednou odkazuješ na představitele establishmentu? Těm se přece věřit nedá nebo snad někdy jo? A kdy? Třeba když melou o něčem, co znaj leda z novin nebo spíš, když se to zrovna hodí do krámu?
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 25. 6. 2019 08:14

BigglesO27 píše: Ty léky ti chybí stále...(F20.0).
A důkazem je toho i tvoje "tušení", před sedmi léty jsem tu ani neměl registraci (snadno ověřitelné rozkliknutím profilu).

Tak áno, chytanie za slovička, nemyslel som presne od 2012, fungoval si od začiatku roka 2014 a to už bola debata mirrorles vs. DSLR v plnom prúde a zapájal si sa aj ty. A toto že ako dôkaz že mi chýbajú lieky a konktétne ktoré??? No tak to je sila. Ešte šťastie, že tu nie je totalita!!! Celkom iste už som prinajmenšom v nejakom lágri. Myslím si, že práve takýto typ ľudí spôsobil v minulom režime a aj v histórii sveta mnoho trápení a bolesti. A nevynímajúc súčasnosť.
Proste vyzerá to tak, že je tu značná "nevedomosť" a mnohí sa nevedia učiť inak ako "narazením hlavy do múru". Môj skromný názor.
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 25. 6. 2019 13:27

Takže v podstatě si měl pravdu.... Jako rádio Jerevan :D Kupa hov.en a odpověď žádná :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 25. 6. 2019 22:34

Objavili sa nejaké nové fotky z "gorund zero":
These unseen photos of Ground Zero following the 9/11 attacks were salvaged from rotting CDs

Ak by to niekoho zaujímalo...
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 1. 7. 2019 09:06

BigglesO27 píše:Takže v podstatě si měl pravdu.... Jako rádio Jerevan :D Kupa hov.en a odpověď žádná :D
Dá sa s tebou vôbec seriózne debatovať??? Odpoveď žádná? Odpoveďou je cez tristo ľudí zbytočne zabitých v dvoch lietadlách za sebou a takisto uzemnenie týchto lietadiel, testovanie a schvaľovanie nového softu, pozdvižení amerického kongresu, skromná výstavná plocha na výstave v Paríži, atď, atď. Ja chápem, zarytý odporca názorov odporujúcich mainstreamu to nemôže vidieť - preto neodpovedám.
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 7. 2019 17:09

BigglesO27 píše::D
Tak jsme se zasmáli. Málokdo umí tak dokonale ze sebe udělat idiota jako ty, viz tebou kopírovaný odkaz ode mne :)
Rezignuji na to, že bys snad vůbec dokázal pochopit byť jen nadpis zdejšího tématu, to si, šášo, ostatně (ne)dokázal takřka každým svým postem, ale vezmeme si pár detailů.
Citace: "Musím říct, že v naší studii nejsme v rozporu se závěry komise NIST, nebo s prací profesora Bažanta, kterého si vážím jako odborníka, protože tato zpráva se zabývá jenom statikou a nezabývá se dynamikou pádu, kdežto my začínáme od toho, že budova začíná padat, čili tím kde profesor Bažant končí a zabýváme se dynamikou toho pádu. Jestli ta budova měla začít padat to nezkoumáme, už předpokládáme, že padá." Konec citace (doc. Ing. Němec https://www.reformy.cz/rozhovor-s-doc-ing-ivanem-nemcem-o-prvni-ceske-studii-padu-wtc-911/). To jen na okraj, tvůj guru jakožto vědec vůbec nerozporuje příčinu pádu WTC, čehož sis za ta léta nejspíš vůbec nevšiml (případně jen prostě lžeš - nedivil bych se), nemluvě o tom, že sám přiznává, že jeho výpočty jsou postaveny na odhadovaných (vcelku pochopitelně) parametrech (viz nejen rozhovor).
Dáme si další drobnost. Už si zjistil jaký je rozdíl mezi vzduchem a kyslíkem? Jak se chovají při požáru?
Vysvětlil ti již někdo, jaký je rozdíl mezi sloupem a nosníkem? Co který z nich má za funkci?
Dohledal sis, co je radon a co uran?
Mohl bys alespoň jen tak letmo naznačit, co je kostra letadla (či v letadle), kde ji hledat a k čemu slouží?
Projekt Manhattan, taky prima zářez, kterej používá kdejakej ňouma, když už neví kudy kam. Tušíš vůbec, co to bylo za projekt? Máš alespoň elementární znalost o principu jaderného štěpení (a ne, opravdu nemyslím, že ses kouknul na profláklej seriál HBO), jeho následků (a tedy i dohledatelnosti)?
Když jsou imperialističtí vrazi z Vólstrítu schopni mazaně poslat k zemi barák, všechno perfektně utajit, včetně desítek let vývoje...Proč nejsou schopni prostě si vymyslet i uvěřitelné odůvodnění pro viděný děj? Proč se zdržujou NISTem? Není to náhodou proto, že neznámý (nepředpokládaný) děj se prostě skupina odborníků zpětně snaží dostat do matematicko-fyzikálních hranic (vzorců) a tedy logicky dochází k oponentuře a postupným korekcím (ostatně jako při kterékoli vědecké práci)? Tušíš, co je Occamova břitva?
Je třeba pokračovat? Myslím, že poměrně jednoduchou úvahou i průměrně inteligentní šimpanz dojde k závěru, že tvoje představy jsou minimálně postaveny na velmi vratkých základech a bez elementárních znalostí...a to jsem ani nemusel zabrousit k tvému dalšímu oblíbenci - I. Newtonovi, tam prokazatelně sotva dáš dohromady počet zákonů, o obsahu a smyslu raději nemluvě.
Upřímně, o tvé znalosti fyziky a především o tvé důvěře v ní hovoří i tebou postované video, kdy projíždíš na motorce zatáčkou... Kolměji k terénu to snad už ani nešlo :D


Placas se porad na miste (opakujes mnou davno fakticky vyvracena tvrzeni), neuplaval si jediny metr (stale si neodpovedel na uvodni otazku), ale s hrdosti tu vystupujes, jako bys preplaval La Manche. Kdyz pouziji vyraz, ze je tve vystupovani dlouhodobe tezce infantilni, tak k tobe budu jeste hodne shovivavej.
Jinak 12. 8. budu na Masarykaci, kdyz uz si hrajes na odbornika i v tomto odvetvi, tak mi prijed ukazat, jak to klopis ty. Nemam pochybnosti o tom, ze ses v realu stejne schopny motorkar, jako ses "odbornik" pres aviatiku a v neposledni rade pres virtualni vyhruzky :)

Obrázek

A ted si pripomeneme, co pise NIST v zaverecne zprave:

"No conclusive evidence was found to indicate that pre collapse fires were severe enough to have a significant effect on the microstructure that would have resulted in weakening of the steel structure".

:tleskani
NIST NCSTAR 1-3C page 235


-- 1. 7. 2019 18:12 --

FXE1 píše:Nechajme toho, doktor by s na ňom vybláznil. To už je na jeho príbuzných, aby ho prehovorili k liečbe. Budme radi, že nie sme rovnako postihnutý :) V podstate za to nemôže. Trochu nerovnováhy v biochémii mozgu, a je to. Ešte je liečiteľný, má aspoň toľko sebakontroly, že nepredniesol vlastný "sled udalostí", potom by to už bolo na kazajku. Bez srandy.
Do tých všetkých fizykálno chemických bludov ešte pridáva svoje videnie charakteru, náš pretekár :)
Demokracia je skvelá v tom, že blbca nemusíš hľadať, on sa identifikuje sám, vlastným textom, názorom, videom.(teda skôr systémom copy-paste, to zvlédne aj idiot).
Pokiaľ konšpirátor nenájde ochotných oponentov, je v pérdeli, nemá komu tie bludy prednášať. Tak mu to doprajme Biggles, čo povieš ? Už ho nekŕmme !
Možno sa len snaží získať bludný balvan od spolku českých skeptikov Sisyfos :D


Opet pouze dalsi snuzka argumentu ad hominem, toliko typicke pro lidi, kteri nejsou schopni argumentace. Vtipne je, jak se navzajem hecujete a poplacavate, ackoliv ani jeden z obhajcu oficialni konspiracni teorie jste nebyl schopen predlozit jeden jediny argument na jeji podporu :D

-- 1. 7. 2019 18:20 --

Ganec píše:Objavili sa nejaké nové fotky z "gorund zero":
These unseen photos of Ground Zero following the 9/11 attacks were salvaged from rotting CDs

Ak by to niekoho zaujímalo...


Uz si mezi nimi nasel zdokumentovane vsechny zbytky masivnich ocelovych sloupu, ktere tvorily jadra kazdeho z dvojcat? Nebo je jeste hledas a ne a ne je najit? :hm
Kam jenom zmizely...Ganec nevi, Biggles nevi, FXE1 nevi, Puntik nevi...
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 2. 7. 2019 12:46

Takže zase hromada sr.aček a nic, šášo? Na virtualitu seš tu expert ty. Argumentovat nedokážeš a v reálu ses zes.ral, takže si se sklopenejma ušima z letiště zdrhnul (což je tu dohledatelný). A že bych se kvůli tobě táhnul já do Brna? Proč? Jestli mi něco chceš, stav se. Třeba zejtra jsem zase na LKPR. Ale chválím - okruh je dost bezpečnej i pro lamy, jako seš ty...jen podobní dost překážej, protože maj stopu hadru v kýblu...
Jinak o jaký to tvojí otázce meleš? Ještě jsme se nedostali ani přes nadpis, protože ho nechápeš. Takže míč (a i ručník) je na tvojí straně.
Citace:"Placas se porad na miste (opakujes mnou davno fakticky vyvracena tvrzeni)" Konec citace. To fakt napíše jedinec, co nedokázal zatím zodpovědět na jedinou ze stále se opakujících následujících otázek? Nemluvě hned o prvním příspěvku tohohle topicu? Nemusím snad opakovat kód stejnej jako u tvýho druha v boji :D
Co víš o rozdílu vzduchu a kyslíku? (Jaký je onen rozdíl)
Co tušíš o kostře či kostrách letadla? (Co je (jsou), jakou má(jí) funkci)
Jakej je rozdíl mezi radonem a uranem?
Jaké máš znalosti o jaderném štěpení a z čeho o něm čerpáš?
Jaké jsou rozdíly mezi nosníkem a sloupem?
Lže pan docent ve svém rozhovoru?
Kdo a jak rozporuje zprávu NISTu a neděje se to čistě omylem u každé práce (říká se tomu oponentura, šášo)?
Jak to že dokáží americká oficiální místa utajit desítky let vývoje, ale nikoli si vymyslet "uvěřitelnou" pohádku o pár barácích?
Co je to Occamova břitva?
A co na to Jan Tleskač?
Takže až sis splníš alespoň tenhle domácí úkol na úrovni základní školy, tak se budem alespoň trochu vážně bavit dál :)
edit: Nevšiml jsem si, že by tu byl nějakej zastánce oficiální verze, rozhodně nikoli tak militantní, jako ty její odpůrce. Na rozdíl od tebe jsme ovšem schopni sebereflexe ve smyslu znalostí, takže tu narozdíl od tebe (a Řidiče) nikdo netvrdí "jak to muselo bejt". Nicméně chápu, že tvůj mozeček není schopnej jinejch barev než černá/bílá. Takže třeba k těm sloupům - nevím, netrápí mne to. Protože vím, že to že něco neznám, tak to neznamená, že to neexistuje. Možná sis toho ještě nevšimnul, ale nikdo ti tu netvrdí "jak to bylo", ale že meleš blbosti, a to zjevný a taky ti to poměrně jednoduše vysvětluje. Pohříchu ani na to tvoje hlava nestačí. Nicméně to jaksi není můj problém a ani ostatních...
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 2. 7. 2019 16:34

neskutočný výtrysk ega, samoľúbosti, sebaobdivu a priam až božskej sebadokonalosti. Proste si "výkvet" vesmíru. Len potom prípadný pád z takej veľkej výšky je ale veľmi bolestivý, pozor na to.
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 2. 7. 2019 19:06

Ten výkvět se tě na něco ptal (teda pokud ten trapnej pokus o ironii, za kterou schováváš svoji hloupost, mířil na mne) nejsi schopnej ničeho než produkce dalších hov.en. Takže šup sem s fakty, ňoumo.
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 2. 7. 2019 19:44

podľa peria poznáš vtáka, po reči človeka..... len v jednom krátkom príspevku toľko vulgarizmov:
BigglesO27 píše:svoji hloupost, nejsi schopnej ničeho, hov.en, ňoumo.
smutný prípad, je mi ťa ľúto... akákoľvek diskusia s takýmto človekom je z mojej strany naprosto irelevantná
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 2. 7. 2019 19:57

Takže víš kulový, OK, to jde napsat i jednodušeji.
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Allien driver 2. 7. 2019 20:26

no jasné, ty si poznal až teraz? :D bye
Allien driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 2. 7. 2019 20:37

Už od začátku to je zjevný, ale konečně si svěsil vocas a přiznal to.
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků