Co se jinam "nevešlo"

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 3. 5. 2017 13:41

FXE1 píše:Chlapi, nechajme ho, ja to už nevidím ani na psychiatra, snáď má katolícka cirkev v službách ešte pár exorcistov. Budme radi, že nie sme rovnako postihnutí ani posadnutí. :) Duševné zdravie nie je výsadou pre každého.


Koukam, ze tu nejaka zoufala ovecka svolava stado, bez ktereho je bezradna...
Obrázek

Shyam Sunder, NIST píše:WTC7 collapsed because of fires fueled by office furnishes


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Lee Hamilton, NIST píše:They were affraid we gonna hang somebody, that we would point the finger


Tom Kean, NIST - Comission Chairman píše:Comisson in many ways was set up to fail


Bonus pro ovecky...
Obrázek

...kterym ale stejne nic nedojde.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 5. 2017 13:45

FXE1 píše:
Chlapi, nechajme ho, ja to už nevidím ani na psychiatra, snáď má katolícka cirkev v službách ešte pár exorcistov. Budme radi, že nie sme rovnako postihnutí ani posadnutí. :) Duševné zdravie nie je výsadou pre každého.
Asi ano, ten je jasnej. Mne dostal nařčením Davidofa, že nedovede ničím podložit svůj názor na průhyb nosníků, o čemž je teorie známá snad od starověku - a Davidof ji bezpochyby zná. Na rozdíl od Jarmila.
S člověkem, který překypuje sebeúctou, aniž by ji měl minimální díl k ostatním...... :/

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 3. 5. 2017 13:47

Ganec 9/11
Apage Satanas :)

Ale niečo ma fakt zaujíma, motív Tvojho konania, objavil si závažný zločin, podáš trestné oznámenie, budeš žiadať o vypočutie pre USA senátom ? Je to Tvoja zákonná povinnosť :)
My sme USA vyhlásili vojnu 12.12.1941 (neviem či sme to vôbec zrušili ) :) Prečo by si Ty nemohol podať trestné oznámenie na G.Busha ?
Naposledy upravil FXE1 dne 3. 5. 2017 14:10, celkově upraveno 1
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 3. 5. 2017 14:04

Puntík píše:Asi ano, ten je jasnej. Mne dostal nařčením Davidofa, že nedovede ničím podložit svůj názor na průhyb nosníků, o čemž je teorie známá snad od starověku - a Davidof ji bezpochyby zná. Na rozdíl od Jarmila.
S člověkem, který překypuje sebeúctou, aniž by ji měl minimální díl k ostatním...... :/

Zdravím


Kdyz te oznacim za spinaveho lhare, tak to nebude poprve. V tomhle pripade je to nepochybne ucelova demagogie, coz je specialne tobe, jakozto nekomu, kdo by "za penize i ho*na spicatil" (tve vlastni doznani), velmi blizke.
Nechci dukaz, ze muze dojit k prohnuti nosniku. Nikdy jsem netvrdil, ze k tomu dojit nemuze. Chci dukaz, ze k tomu doslo pri kolapsu WTC1,2&7 a melo to za nasledek jejich totalni kolaps. Coz jsem dost jasne nepsal, dokonce opakovane, takze nezbyva nez konstatovat, ze bud ses "jen" krivackej demagog, nebo debil, tedy clovek s vyrazne snizenou schopnosti porozumet psanemu textu. A nejen psanemu.

Samozrejme toto nikdo dokazat nemuze, protoze prave v diskutovanem pripade zminenych tri vyskovych budov je to naprosto v rozporu s tretim Newtonovym zakonem :tleskani
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 5. 2017 14:16

FXE1 píše:Napríklad, že medza pevnosti a medza sklzu sa u konštrukčnej ocele zníži na polovicu, už pri teplote 500 st.C.
http://www.plastelina.sk/

Mimochodem, nezkoušej mě urazit. Ani naštvat. To se může povést jen inteligentnímu člověku. Konečně, kdybys jím byl, věděl bys, že třeba zdravotní setry se za (mrzké) peníze podobnou činností zabývají za celkem běžně. A podobných oborů je více, milý Jarmile.
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 3. 5. 2017 16:20

Problémom je že Jarmil, nerozumie 3 Newtonovmu zákonu, nutne musí doštudovať :
Hybnosť telesa
Impulz sily
Amortizáciu hybnosti

vrátane vzorcov, ako sa to počíta

alebo nemusí, ale v tom prípade by mal prestať zo seba robiť "experta". (respektíve idiota).
Tož ale tým by mi pokazil zábavu :)
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod GreatWhite 3. 5. 2017 17:24

:) začínáš být úplně nepříčetný :) já stejně jako ty nejsem diplomovaný odborník s dlouholetou praxí přes fyziku a statiku budov. Ani jednomu z nás nepřísluší odborně hodnotit nějaké zprávy. Prostě na to nemáme kvalifikaci. Mě zajímá jediné, JAK to sakra ten Bushík všechno dokázal zrealizovat bez jediného svědka. Jak dokázal připravit tři budovy v plném provozu k odstřelu, jak dokázal spravit ty výtahy a přitom podminovat celý barák i v těch domech, kde se výtahy nespravovaly. Jak dokázal zmizet lidi s celými letadly co si koupili letenky a místo nich vysílat v televizi nějaké předtočené verze nárazů letadel. Mě zajímá co s tím budeš dělat. Mě zajímá, jestli napíšeš Zemanovi, aby tě přizval na slíbenou návštěvu u Donalda. A co na to všechno Jan Tleskač?
GreatWhite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FXE1 3. 5. 2017 19:40

Trochu odľahčíme, paródia na otravné reči vegánov ( podobnosť s konšpirátormi je čiste náhodná :) )

http://revue.idnes.cz/youtuber-jp-sears ... avosti_zar
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 3. 5. 2017 21:13

GreatWhite píše::) začínáš být úplně nepříčetný :) já stejně jako ty nejsem diplomovaný odborník s dlouholetou praxí přes fyziku a statiku budov. Ani jednomu z nás nepřísluší odborně hodnotit nějaké zprávy. Prostě na to nemáme kvalifikaci. Mě zajímá jediné, JAK to sakra ten Bushík všechno dokázal zrealizovat bez jediného svědka. Jak dokázal připravit tři budovy v plném provozu k odstřelu, jak dokázal spravit ty výtahy a přitom podminovat celý barák i v těch domech, kde se výtahy nespravovaly. Jak dokázal zmizet lidi s celými letadly co si koupili letenky a místo nich vysílat v televizi nějaké předtočené verze nárazů letadel. Mě zajímá co s tím budeš dělat. Mě zajímá, jestli napíšeš Zemanovi, aby tě přizval na slíbenou návštěvu u Donalda. A co na to všechno Jan Tleskač?


Presne dle predpovedi, opet ani jedna jedina odpoved na vznesenou otazku, jen pridavani dalsich a dalsich.
A pak kdo ze se tu zhovaduje :tleskani

Puntík píše:Mimochodem, nezkoušej mě urazit. Ani naštvat. To se může povést jen inteligentnímu člověku. Konečně, kdybys jím byl, věděl bys, že třeba zdravotní setry se za (mrzké) peníze podobnou činností zabývají za celkem běžně. A podobných oborů je více, milý Jarmile.


Ctes si to po sobe vubec? Pokud ano a nevidis problem, tak je jasne, ze trpis nejakou disfunkci. Coz te ale nijak neomlouva z toho prekrucovani a podsouvani mi neceho, co jsem nikdy netvrdil. Ze neumis fotit je jedna vec, to je mi fuk, ale za to prekrucovani bys v hospode uz letel oknem.

*********************

Newton v praxi, specialne pro pseudo metalurgika Milanka, ktery sice nerozumi AJ, ale obrazky hovori za vse, stejne jako v pripade kolapsu WTC1&2&7:



Prej postupne prohybani nosniku... A co je prohnulo, kdyz ten vrsek budovy odpadl stranou??? :tleskani :lol: :lol:

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 3. 5. 2017 22:05

Jarmila vynechám, neviem či sa mám smiať alebo plakať. Ako obyčajne zabudol popísať svoje pohnútky a to ako chce naložiť z tak závažnými "poznatkami" Diletant je slabé slovo.

Možno niekoho bude zaujímať toto zariadenie, ktoré funguje desiatky rokov, ale k jasnej zhode na akom fyzikálnom princípe sa tak deje sa odborne popísať dodnes presne nepodarilo. Jednoho času si vyslúžila pomenovanie "trubica bláznov"

Tak že šanca pre konšpiráciu od Jarmila :)

https://www.lontech.cz/files/virove_tru ... trubic.pdf

-- 3. 5. 2017 23:29 --

Jarmile :
Prej postupne prohybani nosniku... A co je prohnulo, kdyz ten vrsek budovy odpadl stranou???

Nože sa pozri na Tvoje obľúbené video s domnelou metalurgičkou, cca od 5 minúty. Ona totiž tvrdí, že budovy padali tak symetricky, že by sa na ňu dala položiť vodováha :) Ste mi Vy dvaja podarená dvojka :) Čo tak spoločné vystúpenie v cirkuse ?
Naposledy upravil FXE1 dne 4. 5. 2017 17:45, celkově upraveno 1
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 5. 2017 22:59

FXE1 píše:Chlapi, nechajme ho, ja to už nevidím ani na psychiatra, ......
Puntík píše:Asi ano, ten je jasnej. Mne dostal nařčením Davidofa, že nedovede ničím podložit svůj názor na průhyb nosníků........ teorie známá snad od starověku.......
Petr Luňák píše:Kdyz te oznacim za spinaveho lhare, tak to nebude poprve. V tomhle pripade je to nepochybne ucelova demagogie, coz je specialne tobe, jakozto nekomu, kdo by "za penize i ho*na spicatil" (tve vlastni doznani), velmi blizke.......
Puntík píše:Mimochodem, nezkoušej mě urazit. Ani naštvat. To se může povést jen inteligentnímu člověku. Konečně, kdybys jím byl, věděl bys, že třeba zdravotní setry se za (mrzké) peníze podobnou činností zabývají za celkem běžně. A podobných oborů je více, milý Jarmile.
Petr Luňák píše:Ctes si to po sobe vubec? Pokud ano a nevidis problem, tak je jasne, ze trpis nejakou disfunkci. Coz te ale nijak neomlouva z toho prekrucovani a podsouvani mi neceho, co jsem nikdy netvrdil. Ze neumis fotit je jedna vec, to je mi fuk, ale za to prekrucovani bys v hospode uz letel oknem.



Vážně necítíš odpovědnost za to, cos napsal, milý Jarmile ? Hmmm....
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 4. 5. 2017 06:43

Populárne vedeckou a zrozumiteľnou formu, vysvetlené stáročia platné vedecké pravidlá, ktoré Vás môžu ochrániť pred prostoduchosťou rôznych fanatických konšpiračných teórii typu Luňák 9/11.
Približne od 38 minúty.

https://uloz.to/!73w9LRsNX/kosmos-s01e1 ... se-tmy-mkv

A ja len dodávam, pýtajte sa na motív, a na možnosť praktickej realizácie konšpirácie niečoho tak obludného, čím sa Luňák oháňa. Ak Tým začnete, verte, že Vaše logické myslenie je v poriadku na rozdiel od neho.
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 4. 5. 2017 17:54

FXE1 píše:Jarmila vynechám, neviem či sa mám smiať alebo plakať.


kontra:

FXE1 píše:Jarmile :
Prej postupne prohybani nosniku... A co je prohnulo, kdyz ten vrsek budovy odpadl stranou???

Nože sa pozri na Tvoje obľúbené video s domnelou metalurgičkou, cca od 5 minúty. Ona totiž tvrdí, že budovy padali tak symetricky, že by sa na ňu dala položiť vodováha :) Ste mi Vy dvaja podarená dvojka :) Čo tak vystúpenie v cirkuse ?


Tezka schiza :tleskani :lol:

Ze nechapes, ze nejsme v rozporu, je dano tim, ze rovnez trpis kognitivni disonanci. Tady je jakekoliv vysvetlovani a jakakoliv argumentace FAKTy zcela marna, nebot tve ego vidi jen to, co videt chce a pred realitou zavira oci a zcela ji ignoruje aneb dalsi polykac modre pilulky jen to fikne.

**************

Puntík píše:Vážně necítíš odpovědnost za to, cos napsal, milý Jarmile ? Hmmm....


Jak necitim odpovedenost? Ze ses ulhanej krivak, co druhym podsouva neco, co nikdy nevyrkli, je problem tvuj, ja na to pouze poukazal, protoze ty si to zjevne diky tve disfunkci neuvedomujes. To, jak se s tim poperes, neni moje vec. Internet je pro krivaky tveho razeni vylozene pozehnanim. Ostatne v realu ses presne ten, kdo ma stazenej ocas mezi nohama a na vse pritakava, jak si na sebe v minulosti rovnez krasne napraskal :tleskani

****************

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 4. 5. 2017 18:01

Opakujem otázku, podáš trestné oznámenie na USA vládu ? Pôjdeš o svojich zisteniach informovať kongres USA ? Alebo nám aspoň objasníš pozadie svojho fanatizmu ?
Možno bude stačiť keď si večer stiahneš červené trenírky s kosáčikom a kladivkom ? :)

Už som dávno nevidel nikoho, kto sa takto zhovädil pod vlastným menom :)
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 4. 5. 2017 18:37

FXE1 píše:Opakujem otázku, podáš trestné oznámenie na USA vládu ? Pôjdeš o svojich zisteniach informovať kongres USA ? Alebo nám aspoň objasníš pozadie svojho fanatizmu ?
Možno bude stačiť keď si večer stiahneš červené trenírky s kosáčikom a kladivkom ? :)

Už som dávno nevidel nikoho, kto sa takto zhovädil pod vlastným menom :)


Radeji nez otazky si zopakuj ucivo druheho stupne zakladni skoly. Mas v nem fatalni nedostatky, usvedceny schizofreniku :)

Jinak pod vlastnim jmenem obvykle pisi ti, co se za sve nazory nestydi, nebot je mohou podlozit casto fakty:

http://www.ae911truth.org
http://www.pilotsfor911truth.org
http://www.ff911truthandunity.org
http://www.rethink911.org
http://www.patriotsquestion911.com

Ti druzi, obvykle nesetrici nadavkami namisto argumentu, se naopak schovavaji za prezdivky (casto dokonce za nekolik prezdivek). Rika se jim tez zbabelci.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků