Brašna pro S6500fd

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ecoboy 28. 2. 2007 12:37

Ahoj. Budu kupovat Fuji S6500fd a nemohu se rozhodnout jako brasnu mam k nemu koupit.Nemate nekdo tip?
Cenove okolo 8 set.
Dikys
C35i †- Sony J–5 - Ngage©
Casio Exilim S100 - Fujifilm Finepix S6500fd©
Ecoboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel Vonřich - narkoman 28. 2. 2007 16:16

Tady máš pár tipů. Sám mám k tomuhle foťáku brašnu LowePro Ex120 a můžu doporučit. Dost místa pro záložní baterie i polarizák.
Life is too long without drugs.
Karel Vonřich - narkoman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ecoboy 28. 2. 2007 18:16

Diky za uzitecnej odkaz :idea:
No ja nevim. Me se moc ty od Lowepro nelibi.Ale jsou urcite dobry, beru jako jednu z moznosti. Taky se mi libi vanguard Barcelona 21, ale nevim jak vypada uvnitr. Taky mi jde o to jak bude vypadat vzhledove :wink:
bo Vanguard Malta 14Z pistolka.
C35i †- Sony J–5 - Ngage©
Casio Exilim S100 - Fujifilm Finepix S6500fd©
Ecoboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondas 12. 12. 2007 19:07

Mohl bych se přidat s dotazem, kterou brašnu k Fuji 6500fd?

Tu debatu na digineff jsem pročetl, ale moc chytřejší z ní nejsu. V současnosti tak asi vybírám z pěti kousků:

Tamrac Adventure Zoom 3

Tamrac IDigital Zoom 3

Lowepro Topload Zoom Mini

Lowepro Rezo 110 AW

Lowepro EX 120

Můžete mi poradit, kterou vybrat? Chtěl bych v ní kromě Fuji 6500fd nosit dvě sady náhradních baterek (tzn. 8 ks), nějakou tu náhradní paměťovou kartu a možná polarizační filtr. Zároveň bych samozřejmě chtěl, aby byl foťák co nejlépe chráněn.
-„Wait a minute. You're actually saying that you need someone dumber than you are?“
-„You may have come to the right place.“
ondas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2007 13:30

Ahoj. Nakonec jsem pak zvolil pro jistotu Lowepro ex 140. 120 mi prisla moc mala. Do tehle se vejde fotak, je tam misto vedle (davam tam nabijecku a adapter pro ni). To sve vybaveni tam das bez problemu.
Ale nevim jak do 120. Asi by bylo nejlepsi si ji jit nekam vyzkouset.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thor007 13. 12. 2007 14:09

Čau, já na něj mám Lowepro 110 AW a řekl bych,že to stačí. Filtry se ti tam vlezou a baterky můžes dát do těch bočních kapes. Klidně ti na mail pošlu foto :wink:
Thor007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondas 13. 12. 2007 21:34

Má někdo zkušenosti s brašnami Tamrac (obecně)? Všude na netu jsem četl hlavně o Lowepro, ale o zkušenostech zákazníků Tamracu nemůžu nic najít...
-„Wait a minute. You're actually saying that you need someone dumber than you are?“
-„You may have come to the right place.“
ondas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LucieBox 14. 1. 2008 16:47

Dobrý den,
doporucuji KATA anebo Naneu Pro, viz. http://www.ebrasny.cz. Obojí super uchrání, modely se vyráběji v několika velikostech, takže se sem vejde jak tělo, tak náhradní objektivy, blesk apod.
LucieBox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bertold8 14. 1. 2008 20:20

Ahoj. Ja mam Lowepro 140 a muzu jen doporucit pokud chces mit vedle fotaku i nejaky dalsi prislusenstvi. Fotak tam davam nalezato, tak abych mel grip smerem vzhuru a jen ho popadl a vytahl. Prepazkou sem si u steny uvnitr udelal prostor na zasunuti dvou filtru v krabickach. Takze suma sumarum, uvnitr fotak + 2x filtr pekne poruce. Pri pouhe preprave se tam da dat i nabijecka, ale uz je v moc velkem kontaktu s fotakem. Horni kapsa kabely. Predni kapsa - 2x filtr, stetec, hadrik + popr klice ci telefon. Postrani "sitovky"- 8 baterii + igelitka :). Cetl sem ze do 120 se vejde ale uz je to tip top. Pistolovy pouzdro jsem zavrhl, sice je kompaktnejsi a da se pridelat pohodlneji na opasek ale me se z nej fotak blbe vyndava, neb se me spatne strka ruka mezi grip a stenu brasny. A tahat fotak ven za popruh mi prijde jako riskovani padu, ale tot jen muj osobni nazor.
Dobre svetlo
bertold8
Návštěvník

Odeslat příspěvekod doloman 19. 1. 2008 21:25

taky mam LowePro Ex120 a naprosto v pohode.
doloman
Kolemjdoucí