Krytka monitoru pro Nikon D50?

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod tomdickfeld 31. 1. 2007 10:40

Dobrý den, existuje nějaká krytka na LCD zadní monitor pro D50?DíKY za info a přeju dobré světlo :mrgreen:

//upraven predmet, MM
tomdickfeld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod russianblue 31. 1. 2007 10:57

né, nebo o ní nevím. když sem měl novej foťák, tak sem koupil jakousi fólii zn. hama, která má chránit displej, hlavně proti pošktabaní a umaštění (nevím jak to dělám, ale pořád mám ten displej zamlženej/mastnej - hlavně teď v zimě). a tu fólii jsem zavrhl za 10vteřin. obraz byl potom dost špatnej. kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak to vypadalo asi tak, jako by si na displej nastříkal rozprašovečem vodu. takže hnůj a firmu HAMA jsem definitivně odepsal (po špatných zkušenostech s nabíječkou/baterkami/redukčním kroužkem/polarizačním filtrem a kdoví ještě čím jiným, jediný dobrý výrobek bylo pouzdro na foťák)
russianblue
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 31. 1. 2007 11:04

Ta HAMA je zmetek nedoporucuji kupovat, trikrat jsem ji zkousel nalepit a na nic. Ted jsem si koupil jinou znacku(nevzpomenu si jakou) a ta je v pohode. Zkus googlit je hodne vyrobcu folii na LCD.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milday 31. 1. 2007 11:17

Dobré folie mají zde:

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/set.asp?Level=271

Myslím, že se do nějaké rozměrem strefíš. Jinak D70s krytku má, ale jestli se dá nasadit na D50, nevím. Rozměr displaye mají oba stejný.
milday
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gathis 31. 1. 2007 17:08

na D50 používám folii odtud

http://display-folie.cz/

viditelnost v podstatě shodná jako bez folie, bezproblémová instalace (jen je potřeba pečlivost), velikost přesně na míru, navíc jsou v balení 4 ks...

mám jí cca měsíc a naprostá spokojenost, ani není bez bližšího zkoumání poznat, že tam je...
gathis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 31. 1. 2007 18:57

spatny predmet, precti si pravidla, lock

edit: odemceno, autor mi poslal SZ se spravnym predmetem :mrgreen:
edit2: tak to nebyl autor, ale to nevadi
Mobil-man
VIP uživatel