Jakou z těchto SD karet byste koupili?

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz


Odeslat příspěvekod russianblue 10. 9. 2006 23:17

takto těžko doporučit. Rozhodl bych se podle zkušeností ostatních uživatelů, přístroje, ve kterém ji chceš provozovat. v některých přístrojích nechodí karty nad 2GB aj....samotná rychlost je pěkná, ale když si s přístrojem nerozumí, tak i papírově pomalejší karta může být rychlejší.
russianblue
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 10. 9. 2006 23:35

Šlo by o přístroj Canon Powershot S3 IS a na strankach pisou, ze velikost karty není omezena. Spíš mi teda jde o tu rychlost. Cenově se mi ta A-Data 4 GB 150x zdá oproti těm ostatním až moc levná, tak právě nevim.
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 10. 9. 2006 23:37

Driver píše:Šlo by o přístroj Canon Powershot S3 IS a na strankach pisou, ze velikost karty není omezena. Spíš mi teda jde o tu rychlost. Cenově se mi ta A-Data 4 GB 150x zdá oproti těm ostatním až moc levná, tak právě nevim.p/quote]
Je na ni záruka?? Je.Tak co. :?
Petr.kkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Driver 11. 9. 2006 08:00

Záruka na ní samozřejmě je, nejde mi o to, že by to byl nějakej šmejd, ale o to, jak se bude chovat v tom fotaku.
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 11. 9. 2006 08:15

Všechno je stejně z Číny a možná stejný výrobce :mrgreen:
Petr.kkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 11. 9. 2006 17:18

Driver : tak skús zájsť do nejakého obchodu a požiadaj ich, či ich nemôžeš vyskúšať vo foťáku, tak zistíš, ako sa budú chovať.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koza.jr. 13. 9. 2006 08:58

ber tu a-data.. mám její 2Gb verzi a zatim je všechno dokonalý.. funguje skvěle a je rychlá :) jenom sem jí kupoval za 1400,- asi před 3 měsícema.. ted když to vydim, tak bych si nejradši koupil tu 4Gb.. ty sandisk neber.. sou předdražený a ty rychlosti co tam maj je jenom pozlátko :D
koza.jr.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manas 13. 9. 2006 11:39

Presne tak, mam taky A-Data 2GB za necelej tisic penez a spokojenost. I z okoli od tech co ji maji jsem neslysel jeste nic spatneho na ni.
Beztak je to vsechno jedno a to same povetsinou, jen je na tom jina nalepka a od te se pak odvozuje cena ;)
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liveman 17. 10. 2006 09:58

:( Kúpil som si pred pár dňami fotoaparát Panasonic Lumix DMC-FZ50. S dodanou 32 MB SD kartou funguje. Dnes som si kúpil vo veľkosklade SD kartu Apacer 150x, 4 GB, ale žiaľ nefunguje. Píše hlášku, že chyba karty. Nedá sa vo foťáku ani formátovať. O pár dní odchádzam do zahraničia a som z toho zúfalý. Kto mi poradí čo mám robiť? Môže byť nejaký problém v kompatibilite? Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
liveman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 17. 10. 2006 09:59

4 Giga to nebere.V tom je ten problém.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liveman 17. 10. 2006 10:04

Ale prečo? V návode sa píše, že foťák podporuje SDHC karty 4 GB.
liveman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 17. 10. 2006 10:09

liveman píše:Ale prečo? V návode sa píše, že foťák podporuje SDHC karty 4 GB.y/quote]
A je to karta SDHC??? http://digi.zive.cz/h/aktuality/AR.asp?ARI=1496 http://www.fotokram.cz/inshop/pametove- ... -4-gb.html Souborový systém: Verze 2.00 (FAT32) (Stávající karty SD jsou kompatibilní s FAT16 nebo FAT12)
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků