příslušenství na www.daganet.cz

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod tomekusti 2. 11. 2009 15:29

Máte někdo zkušenosti s tímto e-shopem? Rád bych si zde pořídil pár věcí jako je dálková spoušť na EOS 450D a sluneční clonu na EF 100/2,8 USM Makro. Originály jsou fajn, ale nějak se mi nechce tolik platit. Tušíte někdo jak je to s kvalitou a funkčností zde nabízených výrobků? Nemám se bát nebo si mám raději připlatit za originál.
TOMEK
Canon EOS 450D 18-55 IS, 55-250 IS, 50/1.8, 100/2.8 USM Macro, SpeedLite 430EX II
Panasonic DMC-FZ8EG-K
tomekusti
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flims 2. 11. 2009 18:20

S tovarom som bol spokojny, bral som toho dost.
Komunikacia a jednanie nebolo az na takej vysokej urovni.
flims
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomekusti 2. 11. 2009 19:54

Tak si odpovím sám. NENAKUPOVAT! Naprosto chybí povinné údaje o možnosti vrátit zboží v zákonné 14ti denní lhůtě. Po mém dotazu, zda sem je nepřehlédl s odkazem na zákon 367/2000 sbírky, mi bylo sděleno, ať tedy raději nenakupuji. Holt se tím budu teda řídit. A totéž doporučuji i ostatním. Ve mě to důvěru nebudí. Navíc případným zájemcům doporučím prolustrovat IČ daného subjektu, aby si jeden udělal obrázek o šíři podnikatelských aktivit tohoto "prodejce". Toť můj názor. Má-li někdo jiný, nevnucuji svůj, ale pro mě tento obchod důvěru ztratil
TOMEK
Canon EOS 450D 18-55 IS, 55-250 IS, 50/1.8, 100/2.8 USM Macro, SpeedLite 430EX II
Panasonic DMC-FZ8EG-K
tomekusti
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E-Ryc 3. 11. 2009 08:56

Zrovna u tehle typu prislusenstvi bych se neoriginalniho nebal. Jestli verite danemu prodejci je vec jina, ja tyhle veci bez vyjimky objednavam (levneji) z ebay....
E-Ryc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod E-Ryc 3. 11. 2009 09:03

A kdyz koukam na ty rejstriky, proste renesancni clovek... :)
E-Ryc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod large-x 24. 11. 2009 19:01

Občas něco u Daganetu koupím a nemám naprosto problém. Kdykoliv byl prodejce ochoten pomoct,včetně večerních hodin v sobotu i neděli, kdy jsem se u něj stavoval osobně.Takže si i přes nedostatky v e-shopu nemůžu naprosto stěžovat.
large-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pakin 30. 12. 2009 10:46

narazil jsem tam na zajimavou nabidku:

http://www.daganet.cz/nikon-bwy-sb600-d ... p-810.html

nema uz je nahodou nekdo, kdo by se rad podelil o zkusenosti?
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldbas 30. 12. 2009 17:13

Bral jsem od nich v Listopadu nějaké věci pro Cokin a UV filtr a vše proběhlo bez problémů,třetí den od objednání jsem měl vše doma
Fotím Kanónem
oldbas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 30. 12. 2009 17:25

Pokud máte Paypal, nakupujte na ebay, Dealextreme, Focalprice apod. Vyjde to ještě o kus levněji.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pakin 30. 12. 2009 21:02

Diky, ale neslo mi ani tak o to, jak zbozi dodavaji atd., ale jstli zrovna konkrete nekdo nekupoval ty tri difuzery, protoze original i vyrobci tretich stran ho vetsinou maji kolem 800kc a tady jsou za 200kc rovnou tri ..
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 30. 12. 2009 21:42

Je to kus plastu, na tom není co pokazit. Jen počítej s tím, že to prakticky nedifuzuje, bílá nebude úplně bílá a fotky potáhnou do tepla, k čemu se hodí modrá mě nenapadá a místo žluté by byla lepší oranžová (pro oteplení světla). Podle mě vyhozené peníze.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pakin 30. 12. 2009 22:43

kozakm:

Nemam s tim prave prakticke zkusenosti, ale kdyz fotim s bleskem, tak uz bych se chtel vyvarovat tvrdym stinum, jak jen je to mozne a na spouste akci vidim, jak tenhle typ plno lidi pouziva ..

co by jsi doporucil teda? Podminkou je mobilita/efektivnost ..
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 30. 12. 2009 23:25

Tohle určitě ne, taky jsem kdysi pořídil (Omnibouncer od Lumiquestu za nehorázné prachy) a akorát se na něj práší.
Doporučil bych odraz od stropu či stěn a/nebo vysoké iso. Pokud to nejde, tak něco s opravdu velkou plochou... nicméně pořád je to přímé placaté světlo.
http://www.lumiquest.com/products.htm
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 30. 12. 2009 23:37

Pakin: je to lepsi jak blesk naprimo, svetlo jde predevsim vice do stran a je i pri delsim ohnisku nasvetleni rovnomernejsi.Cili kdyz blesk naprimo, tak ja osobne radeji s "cepickou";)
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pakin 30. 12. 2009 23:56

o strop fotim vzdy, kdyz je ta mzonost, ale kolikrat se mi stane, ze to nejde odrazem ani od stropu a ani od sten a potreboval bych to prave resit nejakou "cepickou", jak rikas .. byla by moznost hodit sem fotky pro porovnani? nejaka scena focena primym bleskem s a bez cepicky?

kozakm: ono vysoke ISO by bylo moc fajn, ale s D90 zase tak vysoko jit nemuzu, aby to bylo pouzitelne :)
Pakin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků