Zaseknutý Olympus PEN E-PL6

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 2. 7. 2016 15:29

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v čem by mohl byt problem, pripadne jestli bych mohla problem vyresit sama nebo bude nutny zasah technika. Vloni na podzim jsem si zakoupila fotoaparat Olympus PEN E-PL6. Fungoval naprosto skvele a bez problemu, az do dneška. Vzala jsem nabitou baterii z nabijecky (originalni prislusenstvi), vlozila ji do fotaku, udelala jednu fotku a v okamziku, kdy jsem stiskla spoust, zaznel nestandartni zvuk, fotoaparat se zasekl a vypnul se. Kdyz se ho snazim zapnout, tak se pouze rozsviti obrazovka (zustava cerna) a po par vterinach se opet vypne. Fotografie se ulozila, kdyz fotak pripojim kabelem k PC, tak vyskoci standartni nabidka, takze obrazovka funguje, akorat fotakovi se nejak nechcce fotit.
Mate tuseni, v cem by mohl byt problem?
Zuzkanka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob222 2. 7. 2016 20:27

Skús prípadne vymeniť objektív, či sa nesekol ten (ak máš ten sklápací). Mne takto blbla 14-42 II, chcelo to vyčistiť
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Žvel 2. 7. 2016 20:52

Doporučuji nezkoušet foťák opravit svépomocí, ale využít záruky.
Žvel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 2. 7. 2016 21:09

Ja je zkusila vyměnit a nepomohlo to (mam tu sadu i s tim teleobjektivem). I jsem pres kabel aktualizovala firmaware a taky nic.. :(
Nemyslela jsem, ze bych ho chtela rozebírat. Spíš, jestli neni nekde nějakej cudlik reset, ale obavam se, ze me reklamace nemine.
Zuzkanka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob222 2. 7. 2016 22:08

Olympus servis je z tých lepších, neváhaj.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 3. 7. 2016 07:22

Ja mam ted hlavne doklad jeste furt u účetní, ta je ted na dovolené. A se servisama to ted byva tak naprd, ze mam obavy, aby mi ho nevrátili ze to je vada způsobem a nevim cim.. treba ze jsem blbě mackala spoušť.. protoze podobne absurdity jsou na denním poradku. Treba ze si spatne zavazujete tkaničky, kdyz se vam odlepuje podrážky u boty, jak s oblibou říkají v Nike.
Zuzkanka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ltokar 3. 7. 2016 08:54

Asi sa zasekla uzavierka .. kludne do Olympusu chod, ich servis a pristup aspon na Slovensku je naozaj paradny.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 3. 7. 2016 09:32

Zuzkanka píše:Ja mam ted hlavne doklad jeste furt u účetní, ta je ted na dovolené. A se servisama to ted byva tak naprd, ze mam obavy, aby mi ho nevrátili ze to je vada způsobem a nevim cim.. treba ze jsem blbě mackala spoušť.. protoze podobne absurdity jsou na denním poradku. Treba ze si spatne zavazujete tkaničky, kdyz se vam odlepuje podrážky u boty, jak s oblibou říkají v Nike.


Servis je v Přerově a je v pohodě. Není důvod se obávat.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků