Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 1. 1. 2016 08:19

Tak jsem po ránu nakouknul na fórum a vzhledem k množství troll-příspěvků vyndal notebook a promazal to trochu.

bob222: S diskuzemi pod články bohužel nemůžu nic udělat.

PL: Napíšu během dne, teď vyrážim se psy ven a pak se synem na hřiště a vzhledem k délce příspěvku to vidím tak přes oběd.

Jinak všem šťasný nový rok a ať se vydaří vše, co si přejete! :-)

No a já nasadim na nový rok "starýho" Zeisse 28/2.8 a zkusim nějaký ten novoročný street na Lipně. I když myslím, že místní Holandský (Holandsko-Německý) resort moc zajímavostí asi nenabídne. Už sem vyrazil včera a všichni zalezlí a nikde nic zajímavého.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 1. 1. 2016 08:43

LHE, ja viem, to sme si už povedali. Písal som Lutonskému.
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 1. 1. 2016 13:32

Takže z nějakého důvodu jste měli chvíli přístup na část vlákna, co sem ráno hodil do koše. Už by to snad být přístupné nemělo, takže pište sem.

Bohužel od doby, co tady každou chvíli mažeme trolly mam pocit, že to občas blbne.

Jinak v poslední době mi nechodí žádné nahlášené příspěvky, tak opět nevím, jestli jste už na hlášení rezignovali, nebo se mi to jen nezobrazuje...

-- 1. 1. 2016 13:38 --

ltokar píše:pemar: lenze, ked das do kosa nieco odfotene leicou, je to uplne iny level, ako davat do kosa fotku z obyko CSC. Mas minimalne pocit, ze si lepsi fotograf. A preto ma zmysel kupovat leicu.

Vsetko dobre do noveho roka :D

Já potkal včera na molu u mariny nějakého pána fotícího Alpou - bohužel to byl francouz a neuměl ani anglicky ani německy, takže jsme si moc nepokecali. Měl na tom IQ stěnu a k tomu pěkný dřevěný stativ. Musim říct, že fotky z tohohle bych taky mazal radši. Už proto, že to focení samo o sobě musí být fajn zážitek :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 1. 2016 02:17

reign píše:Máš tak krátkou paměť, nebo lžeš vědomě? Do veřejné části pronikly pouze "náznaky" s kopacím panákem a zbytek víš sám nejlépe. Nebo nejsi tak férový borec jak opakovaně tvrdíš? Opravdu chceš popřít, že jsi vícero lidem z fóra vyhrožoval fyzickým násilím?

Takze tady konci uz veskera legrace. Bud to po sobe do tri dnu smazes, nebo ucinim prislusna opatreni sam. Jelikoz jsem nikdy nikomu nevyhrozoval fyzickym ani jinym nasilim jak o me verejne siris, pavazuji tvuj komentar za pomluvu, tj. § 184. Vse si samozrejme ukladam jako dukazni material.
Petr Luňák
Návštěvník