Olympus E-M10 - sdílení RAW přes Wi-Fi

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod mystiq7 2. 1. 2016 21:34

Ahoj, vlastním fotoaparát Oly OMD M10 a mám problém s wifi,
ze začátku to fungovalo jak mělo, ale po nějaké době jsem zase zkoušel aplikaci na živý hledáček přes telefon a wifi mi nešla nakonfigurovat, všechno nastavení jsem resetoval, ale i přes to když se pokusím zapnout wi-fi, tak mi to napíše:
spouštění wi-fi
a po několika vteřínách:
zastavování wi-fi
a všechno je ve stavu jako před pokusem o spuštění.

Neměli by jste někdo radu jak mám postupovat?
mystiq7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 2. 1. 2016 23:20

Zkousel jsi to jen s jednim telefonem? Ja mel aplikaci na dvou telefonech, pouzivam je soucasne, a s jednim byl obcas problem (ten druhy fungoval od zacatku v pohode). Pomohla reinstalace aplikace. Jen pro upresneni, pouzival jsem aplikaci Olympus Image Share, nevim jestli je k dispozici i nejaka jina.
mas0n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mystiq7 3. 1. 2016 17:01

používám taky aplikaci Olympus Image Share, zkoušel jsem ji naistalovat i na jiný telefon, ale vypadá to, že problém bude spíš ve foťáku, nechce nechat wi-fi zapnutou :(
mystiq7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marty64 3. 1. 2016 20:11

je to jen taková blbůstka a moc to nejde a už se objevily případy že toho hacker zneužil
marty64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 3. 1. 2016 20:59

Mystig,hned s tím upaluj do servisu. Nejsi sám, tahle patálie se stala více lidem. Řešil jsem to s Tomem Viktorou, a protože to máš v záruce tak neváhej. V nové 10 MKII, už tohle mělo být v pohodě, ale to tvůj problém neřeší, takže hned servis.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AHOSO_VIDAHO 11. 1. 2016 14:42

Takže,

Importovat rawy z foťáku do iPadu LZE!!!! Přes camera connection kit - jak přes sd kartu, tak přes kabel.

Rawy jdou upravovat co jsem zkoušel přímo v aplikaci fotky nebo PIXELMATOR. Neotevře je ale nic od adobe (photoshop expres, lightroom apod.)
Přílohy
fotoipadme5.jpg
AHOSO_VIDAHO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 11. 1. 2016 16:41

Grimjaur: je to nejaky HW problem ?
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 11. 1. 2016 22:07

AHOSO_VIDAHO píše:Takže,

Importovat rawy z foťáku do iPadu LZE!!!! Přes camera connection kit - jak přes sd kartu, tak přes kabel.

Rawy jdou upravovat co jsem zkoušel přímo v aplikaci fotky nebo PIXELMATOR. Neotevře je ale nic od adobe (photoshop expres, lightroom apod.)


Snapseed to zvládá v pohodě.

-- 11. 1. 2016 22:07 --

ltokar píše:Grimjaur: je to nejaky HW problem ?


Podle všeho ano.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AHOSO_VIDAHO 12. 1. 2016 12:10

jo, sorry, Snapped take ... ale nic od Adobe se nechytá. Jen ten Pixelmator, který rád používám a nativní app Photos.


Je pravda, že i ten bezplatný snapseed dokáže zázraky.
AHOSO_VIDAHO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod martin2580 12. 1. 2016 13:09

Na ios mi prijde fajn enlight.. Je asi skoro zdarma, mozna par eur, uz nevim. Ale rawy nezpracovavam na mobilech, tak nevim.
martin2580
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků