CSC okolo 15ti tisíc

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod polyfilip 1. 2. 2015 16:30

hocal : Děkuji za názor.vím že jsem prve psal 15 tisíc ale po přehodnocení požadavků jsem se smířil s tím že cena bude jinde. K tomu Sony Alpha A58 kdybych chtěl zrcadlovku tak převezmu Nikon D7100 který máme v rodině.
polyfilip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 1. 2. 2015 16:44

reign píše:Mně fascinuje zase toto http://objektivy.heureka.cz/sony-sal-85f28/
tzn ekvivalent na MFT by byl 64/1,8 a tak nějak tuším, že s cca dvojnásobnou cenovkou.


tak si koupíš o 15 stovek levnější Sigmu 60/2.8, rozdíl v HO tam sice nějakej bude, ale zas ne tak zásadní.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 1. 2. 2015 17:04

Nějakej a ne zásadní, jasně, vlastně taky skoro stejný jako na FF, jen to bude vypadat úplně jinak
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 1. 2. 2015 17:11

To je právě to, jako FF nebude vypadat ani jedno.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 1. 2. 2015 17:28

...a stejně tak jako APS-C nebudou vypadat MFT
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 1. 2. 2015 18:21

Snad ještě pro zajmavost tenhle odkaz: https://www.facebook.com/43rumors/photo ... tab=photos
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metyn 1. 2. 2015 18:56

já sa z vás picnu, "chudák" další oběť vašich nekonečných hádek co je lepší, veňte rozum do hrsti a poraďte mu jasně a stručně co a jak, odkazovat na fotky zkušených fotografů nemá smysl v případě začátečníka, k temu sa buď dopracuje sám příp s pomoců nekeho alebo né, má požadavek na dotyk displej, příp výklopný, málé tělo, hledáček - za mňa ten oly m 10 je výborná volba do začátku aj s tema seťákama, co bude dál sám uvidíš, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rousini 1. 2. 2015 20:18

Tak jsem si počet a rozhodl se svoji E-M10 vyhodit. Doteď jsem byl spokojen, ale nyní vidím, že je to krám. Naletěl jsem obchodníkům. Nedá se s tím fotit, separovat scéna. Jó a má to poměr stran snímače 4/3 hrůza. Zítra letím pro nějakou APS-C, abych to měl ve finále velký jako zrcadlovku. jako výhodu získám možnost denně fotit v tunelu bez šumu.
rousini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 1. 2. 2015 20:20

Vyhod, vsichni jsme to tady takto udelali. Prumerna delka vlastnictvi EM10 je asi 14 mesicu, pak to lidi vyhodi. A kdo jim vrati ztraceny kus zivota?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 1. 2. 2015 21:23

Možná příležitost s M10, http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=347062 , od p. Šefrny už jsem kupoval. Je v poho.
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daemonius 1. 2. 2015 22:22

Jo pán je trošku překupník, ale co sem tak postřeh jeho věci jsou v dobrém stavu.. Lepší než některé nejmenované bazary asi..
Daemonius
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bob222 1. 2. 2015 23:12

Jirka Šefrna je v pohode. Poznám ešte z Dynaxfóra. Skôr tester ako priekupník. Ale ak to je on, tak ma prekvapil. Fotil FF.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 2. 2. 2015 05:57

mám takový dojem, že tazatel nechce bazar, chce to dat do účetnictví firmy, takže ho ten dvojset vyjde cca na 18 litrů bez dph, to je výborná cena , Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 2. 2. 2015 06:36

Jirka Šefrna je obojí, ale má to vždy vyvoněný. Ze Sony přešel na Canon a MFT bral jako doplněk, žeby už přešel komplet?
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 2. 2. 2015 08:14

Taky si JŠ pamatuju ještě z grafiky, byl to takovej Soňáckej guru. U něho bych MFT nečekal.
rodri
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron