Bezzrcátka Olympus - zkušenosti, tipy

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hoax 1. 12. 2017 11:59

Vidím to tak, že až Ganec napíše článoček o světovém míru, v tu ránu se všechny problémy světa "vyrieší".
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 1. 12. 2017 12:04

A pokial mu pod ten clanok nenapises koment, si terorista.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bob222 1. 12. 2017 12:31

Tak zas trochu k veci, Neff testoval M10 III.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 1. 12. 2017 14:31

Už na strane 127 :D
(kvôli tomu tu dala monikash linku)

-- 1. 12. 2017 14:36 --

Už si si ho bol ošahať? Skontroloval si to "zkratkové tlačítko"?
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 1. 12. 2017 15:17

Tak ďaleko naspäť nechodím, nie som masochista.
Na konci roka nestíham, nákupy keď tak koncom januára.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod airmt 1. 12. 2017 17:58

Jste OT, chápu neustálou potřebu některých furt dokola kvákat o stejných věcech, ale nemusíte kvůli tomu zasírat další vlákno. Mohli byste si prosím tohle plácání přesunout zde?
viewtopic.php?f=217&t=1179831&st=0&sk=t&sd=a&start=38895
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavlinaH 1. 12. 2017 21:54

Po nějaké době jsem tady nahlédla a jsem úplně zhnusená. Rýpání, manipulace, pomluvy, urážky.... Hnus!
Připadá vám normální, aby někdo, kdo tvrdí, že je sám uživatelem M/43 tady neustále dokola kydal a hnojil tento systém? A k tomu neustále rýpal do všech, co jen cokoliv pozitivního o MFT napíší? Tohle není normální, aby to někoho tak neúnavně a dlouho bavilo. Skoro z toho mám pocit, že Digiaréna pár lidem zaplatila, aby tu stále probíhaly ty nekonečné diskuze.

Itokare, Fidko, Luňáku a další, co tu chodíte otravovat a svými příspěvky zaplácávat vlákno, běžte s tím už do háje! Koho ze spokojených uživatelů MFT vaše kydání zajímá?? Opakuji, co jsem psala už Luňákovi, nikdo na vás není zvědavý! Jestli jste si nevšimli, tak toto vlákno je určené pro podporu MFT.

Žádný systém není dokonalý, ale psát tady pořád dokola nějaké nářky na MFT? Tak s tím nefoť, když s tím nejsi spokojený, ale neotravuj tady neustále s něčím, co stejně nikdo dohromady nečte.

Žádné tlachy stejně nic nezmění na tom, že MFT je plnohodnotný profesionální systém a že jej používají špičkový profesionální fotografové po celém světě a to ve všech oblastech.

aimrt, zcela souhlasím, ať se ti otravní uživatelé přesunou do ,,Kdy nahradí....".

Pokud tu budou nadále někteří otravovat a svinit vlákno, nejlépe je ignorovat a oni sami pochopí, že je nikdo nebere vážně.
PavlinaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod airmt 1. 12. 2017 22:17

Kritika tady má taky svoje místo, takže když s tím někdo fotí/fotil a napíše věcně svoje negativní zkušenosti, na tom nic špatného není. Ale nepatří sem nekonečné a stokrát probrané debaty o ekvivalentních hodnotách, věčné porovnávání pindíků CSC s DSLR nebo m43 s FF apod.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 12. 2017 23:55

Nikdo tu nehani MFT jako takovy, ty afektovana princezno. Tady se hani pouze lzi, ktere siris i ty.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petrsek 2. 12. 2017 00:13

MFT fotak jsem si asi před rokem koupil, ale vůbec jsem nemel pocit plnohodnosti a profesionality. Tak jsem ho s nemalou ztrátou prodal. Ted mam Canon a vždycky se s radostí podivam na různé sportovní přenosy. Jak tam cvakaj profici s Canonem a vím, ze jsem ve spravne spolecnosti :)
Petrsek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 2. 12. 2017 00:48

airmt píše:Kritika tady má taky svoje místo, takže když s tím někdo fotí/fotil a napíše věcně svoje negativní zkušenosti, na tom nic špatného není.
Súhlasím: nech kľudne kritizujú svoje skúsenosti
(ak vôbec nejaké majú) :D

No ten, ktorý má podpise "Upozornění administrátora", zjavne nekritizuje, ale len trolluje.
(tým, že obviňuje zo lží tých, ktorí neklamali; keď o druhých tvrdí, to čo nikdy nepovedali => sa správa sa ako troll)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 2. 12. 2017 02:58

PavlinaH píše:Po nějaké době jsem tady nahlédla a jsem úplně zhnusená. Rýpání, manipulace, pomluvy, urážky.... Hnus!
Připadá vám normální, aby někdo, kdo tvrdí, že je sám uživatelem M/43 tady neustále dokola kydal a hnojil tento systém? A k tomu neustále rýpal do všech, co jen cokoliv pozitivního o MFT napíší? Tohle není normální, aby to někoho tak neúnavně a dlouho bavilo. Skoro z toho mám pocit, že Digiaréna pár lidem zaplatila, aby tu stále probíhaly ty nekonečné diskuze.

Itokare, Fidko, Luňáku a další, co tu chodíte otravovat a svými příspěvky zaplácávat vlákno, běžte s tím už do háje! Koho ze spokojených uživatelů MFT vaše kydání zajímá?? Opakuji, co jsem psala už Luňákovi, nikdo na vás není zvědavý! Jestli jste si nevšimli, tak toto vlákno je určené pro podporu MFT.
.

By ma fakt zaujimalo, ci si ty nejaky realny uzivatel, alebo nejaky fake acc, pretoze ... ach.

Co je nenormalne na tom, ze niekto kritizuje nieco co vlastni ? Aj ambasadori Olympusu ako Patrik Stanek, alebo Bambousek su si vedomi jeho hendikepu vo vystupe a spomenu to. Mne skor hlava neberie preco ma Olympus hromadu takych uzivatelov ako si ty (ak si teda uzivatel) ktori sa tvaria, ze na mFT je vsetko spravne. 4/3 format nie je ziadna novinka, 4/3 format sme tu uz mali a profesionali rovnako ako amateri ho poslali na smetisko dejin. M4/3 fotaky dnes mozno maju hromadu featuriek ktore zjednodusuju fotenie a prinasaju rozne moznosti, no problemy a hendikep v snimaci ktory mali vtedy maju aj dnes. Fyzika zial ostala rovnaka.

Toto vlakno je urcene pre podporu mFT ? Ako si na to prisla ? Teda, ano,nie si jedina kto toto tvrdi, ale mozno by chcelo upravit nazov temy na “Fanclub mFT”, alebo “Gancove deti”, alebo tak. U inych znaciek a v zivote obecne totiz rozoznavame tak skusenosti pozitivne, ako aj negativne :) A pokial ide o mna, toto je najvacsi “pain” celeho systemu. Predtym som vlastnil Canon a tiez mal svoje chyby, als diskusie s Canonistami boli tak nejak prijemnejsie. Iste, vzdy sa najdu ludia ktori su trochu zaujati, ale aj tak videli kopec chyb a pruserov ktorych sa znacka dopustila (napriklad vypustenie 6D MK II). Ak som mal problem, zanadavali sme si spolu,alebo sme ho vyriesili. Tu v tomto vlakne, alebo v komunite obecne je par pouzivatelov ktori su objektivni a schopni Ti pomoct, ale vacsina Ti pri nacrtnuti problemu povie ze si hater, ze je to tak dobre, alebo ze to robit nemas. Fakt sa niekedy citim ako v nejakej sekte. Pre mna osobne je toto dost dobry dovod na to sa toho systemu zbavit. Takyto ludia ma nebavia.

Ganec si tu pise blogy o tom ake je strasna a nechutna praktika, ze ma Canon cashbacky a tiez ake je uzasne a super, ze ich ma Olympus, ake je skvele, ze ma len osekane dotykove ovladanie a podobne hluposti a vy sa tu za to tlapkate po chrbte a tvarite sa aki ste objektivni a ako Vam kazdy ublizuje. U adolescentov je toto uplne normalne a uplne bezne spravanie, ale vo vasom (minimalne teda v Gancovom veku) je to smutne. Je to velmi smutne.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod T-Lama 2. 12. 2017 08:29

Petrsek píše:MFT fotak jsem si asi před rokem koupil, ale vůbec jsem nemel pocit plnohodnosti a profesionality. Tak jsem ho s nemalou ztrátou prodal. Ted mam Canon a vždycky se s radostí podivam na různé sportovní přenosy. Jak tam cvakaj profici s Canonem a vím, ze jsem ve spravne spolecnosti :)

Položíme pravou ruku na levé rameno a plácáme a plácáme... :lol:

----------

Mimochodem, ptal jsem se, kdy bude k vyzkoušení Zuiko 17/1.2 a odpověď zájemce asi moc nepotěší - cca únor/březen.
T-Lama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 12. 2017 13:26

No, pre mňa je sigma cenovo akceptovateľnejšia. Ten malý rozdiel oplačem v pohode.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod T-Lama 2. 12. 2017 13:42

To jsem tu psal už před časem, že u Sigmy je cena velmi silný argument. Venku už je i recenze, nicméně určitě není od věci mít možnost si zkusit obojí, ideálně souběžně, případně ještě s Chrochtlanderem.
Naposledy upravil T-Lama dne 2. 12. 2017 13:52, celkově upraveno 1
T-Lama
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka