FUJI X-SYSTEM fotoaparáty

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod tumek 17. 3. 2016 22:55

dadajax: nejsi náhodou trošku propagátor systému? Vlastně trošku více než je rozumné a zdravé... Focení racků to asi není tvoje doména.... Myslím to obečně. Někdy mi politiku Fujifilmu připomíná Hyundai... a to je hodně škoda...
tumek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 17. 3. 2016 23:02

tumek: moje doména je www.nogol.cz/portfolio Věci jako tohle opravdu běžně nefotím, tohle bylo testovací cvakání pro účely otestování AF do recenze. Nějaký problém?
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 17. 3. 2016 23:10

Přinejmenším je podezřelý, že chválíš značku, kterou fotíš a dokonce tvrdíš, že se něco zlepšilo - no není ti to divný?
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 3. 2016 23:12

Me je hlavne divny, ze uz nema ten problem, ze ji nechvali.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 17. 3. 2016 23:13

Jo no, a ve článku kde shrnuju roční zkušenosti s Fuji ještě provokativně připíšu hromadu věcí co mě na tom sere, aby se neřeklo...
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 17. 3. 2016 23:19

To už nezamaskuješ, tady se nikdo rohlíkem opít nedá, tady se chlastá rum!
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 17. 3. 2016 23:27

Jsem volal do velitelství Fujifilmu že jsem byl v diskuzi na digiareně odhalen a žádal jsem instrukce. Ale té japonštině jsem vůbec nerozumněl, tak budu muset improvizovat :(
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 18. 3. 2016 03:21

Čas na čestnou seppuku!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qwerts 18. 3. 2016 09:54

Tyvole ty mas fakt drzost rict ze v nove vydanem top modelu znacky se neco zlepsilo... ses fakt blazen dadajaxi...
qwerts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 18. 3. 2016 11:05

To mě vždycky potěší, když skupina mladých a neklidných si myslí, že mám moc pomaly auto a skupina vystresovanych duchodcu si mysli, ze mam moc velky a rychly auto. Clovek potrebuje mit pocit, ze je tak nejak mainstream.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 18. 3. 2016 14:04

Obrázek

Foceno se setovým 18-55mm na 55 a f/4. I s tímhle zoomem jsou ty detaily super, to vyšší rozlišení je tam fakt znát. Tady je výřez na peří:
Obrázek
https://dl.dropboxusercontent.com/u/137 ... CF1278.jpg
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 18. 3. 2016 14:20

A přitom to už vypadalo, že 16mpx stačí na všechno :)
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod blacksquare 18. 3. 2016 15:22

dadajax: máš ho vyfocenýho i s X-E2? Myslím, že to by bylo značně přínosnější, mít možnost to porovnat.
blacksquare
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 18. 3. 2016 15:37

blacksquare: obávám se že tak dlouho by mi nezapózoval. A navíc se mi nechce tahat s oběma foťáky, brašnu mám plnou objektivů :D Ale do recenze chci nějaké přímé srovnání s 100% výřezem připravit, ale to bude asi pohled z okna :D
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blacksquare 18. 3. 2016 15:45

dadajax: tak leda sehnat vycpanýho :-))
Pohledů z okna je všude plno, líbilo by se mi nějaké srovnání na více motivech. Portrét, podání detailů v krajině atd...
blacksquare
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka