Panasonic GX7

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Pety 6. 8. 2013 11:45

Další zajímavá věta pro zdejší publikum: "Průběžný autofokus dokázal ostřit běžícího psa Noru při 5 fps" :-))
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PavelDS 6. 8. 2013 11:58

To Kozakm a proč ne kulomet ?
PavelDS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 6. 8. 2013 14:54

To je otázka na výrobce, proč neimplementoval AF-C pro fps vyšší než 4,3, ne?
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavelDS 7. 8. 2013 06:55

Zkusil bych myšlenku že není určen pro šotéry používající AF-C (např. já jsem jej nepoužíval ani na slr, vzhledem k tomu co si fotím c nepotřebuji, možná je takových víc).
PavelDS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 7. 8. 2013 07:32

To je ovšem myšlenka dne! :tleskani
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavelDS 7. 8. 2013 08:54

Žejo, těší mne, že otvírám profesionálům nové obzory :)
PavelDS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 7. 8. 2013 09:21

No, já mám taky myšlenku dne, totiž že to není výrobce, ale skalní fandové značky kdo bude opět tvrdit něco o profi nasazení třeba i na sport :-) Když odhlédneme od takových přehnaně optimistických názorů, tak se snad dá tvrdit, že lze očekávat skvělý foťák, ne?
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 7. 8. 2013 10:23

Je to Panasonic, takže bych zas tak moc neočekával, ale pár věcí mě na něm určitě zaujalo.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 7. 8. 2013 12:36

reign píše:No, já mám taky myšlenku dne, totiž že to není výrobce, ale skalní fandové značky kdo bude opět tvrdit něco o profi nasazení třeba i na sport :-) Když odhlédneme od takových přehnaně optimistických názorů, tak se snad dá tvrdit, že lze očekávat skvělý foťák, ne?

I já mám myšlenku dne :-)) a to, že ani výrobce, ani skalní fandové, ale skalní odpůrci se budou ohánět sportem, C-AF, sekvencí a já nevím čím ještě, až to nakonec skončí tím, že pokud nebude takovej foťák převládat na olympiádě, je to jen hračka pro děti a ženský a na seriózní focení se absolutně nehodí, protože každej ví, že kdo chce fotit vážně, musí mít zrcadlovku :-D .
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 7. 8. 2013 13:01

já zase očekávám od tohohle stroje dost, právě protože to je Panas. Ale je fakt, že můj pohled je ovlivněn videem a tak si tenhle kompakt dokážu představit jako další kameru stáje. DOufám, že Vitalij zamaká na hacku. Jen tak mimo téma, teď jsem skoukl trailer filmu 2Guns. Na tom není nic zvláštního, ale...V novém filmu 2Guns s Denzelem Washingtonem a Markem Wahlbergem byly použity tři Gh2 s hackem Hot Rod pro použití s ​​objektivy Panavision na natáčení akčních scén . Sám jsem si za dva roky vymazlil vlastní nastavení hacku jak pro GH2 , tak i pro G3 a tak mě tohle vlastně nepřekvapuje. http://www.youtube.com/watch?v=gdruuQjH ... ture=share
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 7. 8. 2013 14:25

Rodri: :tleskani :tleskani :tleskani
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod reign 7. 8. 2013 16:19

kozakm píše: pár věcí mě na něm určitě zaujalo.

propagandisticky by se dalo říct, že i profesionální sportovní fotografové byli touto novinkou zaujati :D
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 7. 8. 2013 16:26

Pozrite si tunajšiu fotoarénu a povedzte koľko z posledných 100 fotografií potrebovalo AF-C na úrovni dobrej zrkadlovky ? 1? 2? či až 3 ? :)
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Daemonius 7. 8. 2013 17:08

Na hmyzáky v letu se hodí (vtáky taky), cokoliv dost rychle pohyblivého. AF-C u bezzrcadlovek je dobré tak na slimáky..
Daemonius
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FXE1 7. 8. 2013 17:34

Ale tam je aj AF-C priemerných zrkadloviek tiež chybové, napr. toľko proklamovaný 51 bodový 3D tracing u D300 je použiteľný len v ojedinelých prípadoch, ono to síce zaostrí, ale inde ako chce fotograf. :) Ešte raz, koľlo fotografií v aréne potrebovalo rýchly AF-C ? Také je percento úžívateľov, ktorý ho potrebujú.
Športový a wildlife fotografi aj to skôr Tí ktorý sa tým živia. A ešte aj v tej situácii sa občas používa predostrenie.
Naposledy upravil FXE1 dne 7. 8. 2013 17:39, celkově upraveno 1
FXE1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka