Sony NEX-6

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod metyn 3. 5. 2014 17:26

ááááá panáček vlastní pole, teda ropné pole, alebo sas dobře oženil, njn kemu pánbu temu fšecí svatí, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 5. 2014 18:15

:D

a co máš teda nakonec ty? O:-)

když už jde člověk místo třeba pokročilého/profi kompaktu s napevno objektivem do takového bezzrcátka, tak musí počítat s tím, že tam půjdou tak 3 pevňáčky, nebo 2 pevný a jeden lepší zoom apod. a že z ceny 15L za foťák a seťák se snadno dostane s těma objektívama, filtrama, stativem a serepetičkama na 50L ani nemrkne :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HONZIK63 3. 5. 2014 19:00

JOJO to znám , jinak se tomu říká :,, Mít prsty v mandlu,, :D
HONZIK63
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 5. 2014 19:06

no hlavně to nesmím říct doma - jinak koule v mandlu :-l :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 5. 2014 21:04

jo kámo, mňa až si najde nejaká práca alebo zaměstnání :lol: , příp až o neco takového zakopnu tož si take kůpím alespoň 2 pevné sklíčka ale fčíl mosím vystačit s nex 5n + 16-50 do kapce a na video do kuželny, nexa 6 z 18-55 na ostatní dokument, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 5. 2014 22:06

aha, to já jsem si koupil nexa na bankovní mikro-půjčku, stativ na kontokorent a portréťák jsem objednal na dobírku s tím, že snad příjde dřív výplata než pošťák :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 4. 5. 2014 05:57

má to negdo vymakané, tož ať ti sklíčka dělajů enom samů radosť, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 5. 2014 15:54

tak jsem narazil na obří problém NEX-6 a novějších.. SONY totiž po letech používání své vlastní unikátní patice sony/minolta právě od modelu NEX-6 a dál (NEX-7 má ještě starou) přešlo na standartní hot-shoe no ale ještě na to neexistují blesky - všechny blesky s podporou/vyladěním pro SONY jsou ještě se starou paticí a novou podporuje jen originál SONY atrapa 20ková malinká a nebo 60ka profi za 16,000Kč :-|

jsem si vyhlíd METZ 52ku první s dotykovým displejem vzadu luxusní blesk - verze pro SONY asi za 6L - už jsem málem objednal a jeb! na starou patici - s redukcí sony/minolta->sony hot-shoe bude blesk fungovat ořezaně (prý asi jen záblesky..) takže nepoužitelné.. ach jo :-|

-- 13. 5. 2014 15:53 --

hlavně že v recenzi u NEX-6 jako obří plus: "a co víc, najdeme na něm i hot-shoe, která tentokrát není standardu Sony/Minolta, ale klasického, který znáte ze všech ostatních aparátů. Už tedy není potřeba žádné redukce k nasazení rádiových odpalovačů, blesků, nebo jakéhokoli jiného příslušenství. Hot-shoe obsahuje i speciální komunikační port, použitelný například pro redukci na profesionální stereo mikrofony a jistě mnoha následujícího přídavného zařízení."

REAL: úplný opak, nově je tam standartní hot-shoe, takže tam nic nepřipojíte, pač vše s podporou pro SONY je doteď na staré sáňky..
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků